Gorąca dyskusja ws. projektu ustawy o jawności majątku rodzin polityków. "Koń zawinił, a kozę powiesili"

| Aktualizacja:

Projekt ustawy dot. umieszczania przez premiera, ministrów i posłów w oświadczeniu majątkowym informacji o majątku odrębnym małżonków to realizacja oczekiwania społecznego - podkreślali w czwartek posłowie PiS. Opozycja krytykuje projekt, którym zajęła się komisja regulaminowa i spraw poselskich.

wróć do artykułu
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-09-05 22:14)
    Funkcjonariusze mafii PiSbolszewickiej mają swoje sposoby żeby ukrywać majątki. Taki np. Krzywousty. Bankster, milioner, nie pokazał majątku dopóki go nie przepisał na słupy o czym opowiadał na taśmach prawdy !!
  • ~ziuk
    (2019-09-05 17:51)
    Przepiszą na kumpla, brata czy siostrę i będzie po staremu. Jak ten rezydent od goleni. Przecież oni działają jak mafia.
  • ~Czerwony Książe... twój pan
    (2019-09-05 17:09)
    W dyby! Za łeb i o ziemię... powiedział pan do pana o chłopie panszczyźnianym, z którym wczoraj, w komunie, razem w uprzęży za woła robił.
  • ~stnislaw
    (2019-09-05 16:37)
    czy tak ciezko sprawdzic coroku przychody i wydatki osob przecietnego kowaskiego za 10zl scigaja
  • ~sierżant SB
    (2019-09-05 16:26)
    Nakradli, to teraz mogą pokazać. Pamiętacie grę planszową "Monopol"? Odwaliło wam towarzysze proletariusze. Jak dzieci bawiliście się wyobrażając sobie, że wy jesteście właścicielami linii kolejowej, portu, huty. W tej grze, lekko pregrywaliście albo wygrywaliści wielkie majątki. Łechtało to was po tyłkach. Taka iluzja wyobraźni. Caringtonami się stawaliście. Pstryk i już jeden z drugim milionerem w myślach bywał.Tak wam prano mózgi, byście pragnęli kapitalizmu. Teraz go macie. A właściwie macię te gorszą stronę kapitalizmu.
  • ~Szary Wilk
    (2019-09-05 15:48)
    Ciekawe jak zmuszą osoby będące członkami rodzin do ujawnienia majątku. A jak żona lub dorosłe dzieci posła X powie spadaj na drzewo to mój majątek to jak ma nastąpić ujawnienie poseł wykradnie te informacje z banku czy zadziała pegasus.
  • ~Piotrek
    (2019-09-05 15:16)
    POKO już piszczy? :-) Ciekawe, dlaczego? :-D
  • ~glos suwerena