Upadek Szwajcarii i franka, Ikea zbuduje domy, Jackowo dla Angeliny w Krakowie... Czym zaskoczy 2019 rok?

| Aktualizacja:

Ikea deweloperem, deweloperzy wynajmującymi mieszkania, a Szwajcarzy bez państwa i franka. Podążając tropem wyznaczonym przez duński Saxo Bank, eksperci Nowodworski Estates przygotowali własne prognozy na rok 2019, dotyczące głównie rynku nieruchomości.

wróć do artykułu
  • ~mongo
    (2019-01-02 10:41)
    hahaha, upadek Szwajcarii i franka, firmy szwajcarskie w tarapatach? niezły kabaret, nie wiem po co te senne fantazje wypisuje ten analytyk z dunskiego banku, ale za frajer tego nie robi...dno totalne
  • ~zyzio
    (2019-01-02 10:49)
    A ostrzegali w mediach, ostrożnie z alkoholem w Sylwestra, widać niektórzy nie posłuchali i trzyma ich do dzisiaj
  • ~Frank jeszcze dlugo pociagnie
    (2019-01-02 10:51)
    Frank szwajcarski, to bedzie ostatnia waluta na swiecie,upadnie bo wprowadza pieniadz wirtualny,kto ?,globalisci.Globalnie dzisiaj wszedzie sie cos dzieje w kierunku gorszym.Mam informacje z niepodwazalnego zrodla,i to sie sprawdza ,kto ma dany od Boga rozum ,to pojmuje w czym rzecz.W Biblii jest wszystko 25 % w niej to proroctwa,ktore sie wypelnily ,wypelniaja i wypelnia,czy sie nam podoba czy tez nie.
  • ~Boby
    (2019-01-02 11:52)
    Dodałbym jeszcze że Moskwa zabierze coś sąsiadom albo napadnie.
  • ~Trzeźwy
    (2019-01-02 12:14)
    Niech mnie ktoś uszczypnie!...
  • ~Nickiewicz
    (2019-01-02 13:57)
    Chorwaci nie maja gdzie mieszkac, tylko kazdy ma chorwat dom na wybrzezu Adriatyku. I takie cus pisza "firmy" deweloperskie. No, specjalisci jak ch...! :-)
  • ~mlkjhg
    (2019-01-02 14:15)
    Eksperci powinni pisac swoje prognozy dopiero gdy... wytrzezwieja. Pisanie ekspertyz po pijaku jest kiepskim wyborem.
  • ~pijący mniej
    (2019-01-02 15:31)
    Po pijanemu nie dobierać się do Internetu, takie skutki, hygge nie hygge.
  • ~Alina
    (2019-01-02 17:20)
    ALE ODLOT!!!!!!!!
  • ~cromio
    (2019-01-02 20:37)
    Ten tekst miał ukazać się za 3 miesiące!
  • ~Szwajcar
    (2019-01-02 23:47)
    Tak jak wielu z komentatorow potwierdzam ze to bylo pisane pod wplywem alkoholu czy innych srodkow, dodaje, mieszkam w Szwajcarii. Jak mozna placic za takie bzdury, a moze oni to pisza za darmo ? :-)
  • ~zoII
    (2019-01-03 03:59)
    1 kwietnia ?
  • ~anna