Padła pierwsza bariera. Za mieszkania płacimy już więcej niż przed kryzysem

| Aktualizacja:

Nigdy wcześniej Polacy nie płacili tak dużo za mieszkania – wynika z najnowszych danych NBP. Pomimo przekroczenia tej psychologicznej granicy wzrost cen mieszkań nie zwalnia.

wróć do artykułu
 • ~De
  (2018-12-13 19:37)
  Więc realnie według GUS ceny mieszkań dzisiaj są 25 procent tańsze niż za Tuska
 • ~serio?
  (2018-12-18 09:08)
  To są statystyki, oczywiście ważne, ale oferta ofercie nie równa. Dla własnego porównania przeglądałam oferty w kilku większych polskich miastach, tych wyzczególnionych w zestawieniu w artykule i ceny naprawdę mocno wahają się w zależności od lokalizacji, ale też dewelopera. czekam na odbiór mieszkania na Forum Wola które też nie bylo tak drogie jak mogłoby wynikać z tego tekstu.
 • ~Irena
  (2019-01-04 13:41)
  Masakra z tymi cenami. Mąż i ja marzyliśmy o własnym domu nad morzem od zawsze, ale jak już myśleliśmy że dorobiliśmy się wystarczająco pieniędzy to teraz ceny poszybowały w górę... i nie wiemy czy czekać czy kupowac coś tańszego już teraz. oglądaliśmy już różne domy -takie na które nas stać i takie na które nas nie stać, myśleliśmy też o budowie własnego ale znaleźć fajną działkę tez jest trudno. Póki co jesteśmy skłonni pójść na kompromis i kupić dom w bliźniaku, np. w Rozarium Tuchomskim w Tokarach. Co prawda nie jest to aż tak NAD MORZEM ;) ale już w pomorskim więc więcej jodku, a na jakaś plażę w Gdyni będziemy mieć niecałą godzinkę.

Może zainteresować Cię też: