Mieszkanie plus legło w gruzach. Krytykują go nawet eksperci związani z PiS

| Aktualizacja:

Autorzy opracowanego na potrzeby rządu raportu o realizacji programu Mieszkanie plus bardzo negatywnie ocenili sztandarowy program rządu. Krytykują go nawet eksperci związani z partią rządzącą - czytamy w piątkowej "Rzeczpospolitej".

wróć do artykułu
  • ~Bolanda
    (2018-11-30 08:28)
    Program nie działa, ale sute pensyjki prezesów lecą. Kasa dla "grona ekspertów" (czyli pewnie kolegów Misiewiczy) za konsultacje też pewnie poleciała, w milionach jak znam życie. Czyli jednak program "koryto plus" działa bez zajaknięcia.
  • ~von Schlochen
    (2018-11-30 07:34)
    kolejny wielki sukces partii i rządu
  • ~P(iS)ZPR
    (2018-11-30 07:50)
    Program partii programem narodu
  • ~pat
    (2018-11-30 08:12)
    akurat to było wiadome od samego początku. program nie wypali i tyle. to niemożliwe żeby budować tanio kiedy brakuje rak do pracy a deweloperzy chcą zarobić.
  • ~oj
    (2018-11-30 08:25)
    Za to PRL+ coraz bardziej się udaje.
  • ~xxl
    (2018-11-30 08:31)
    A RŻIMOWE Wiadomości co kilka dni wciskały KIT moherom ,że jest SUPER .
  • ~hydraulik patriota
    (2018-11-30 09:04)
    Co za bzdury ! Zagranica i totalna opozycja rzucają naszemu patriotycznemu i powstałemu z kolan rządowi kamienie młyńskie pod nogi i potem zdziwienie, że coś nie tak.
  • ~kos
    (2018-11-30 08:47)
    Czas na PIC +
  • ~TTT
    (2018-11-30 08:29)
    Oj tam, Rafalska mówi co innego :)
  • ~emeryt plus
    (2018-11-30 08:38)
    To było do przewidzenia. Wszystko zaczyna się od złego prawa. Ludzie zachowują się tak jakby kalkulowali, a tym bardziej ci co mają środki, by inwestować. Nie którzy nawet myślą. Nie zainwestują w nie pewny biznes. Jeśli jest prawo inne dla tych, co już posiadają mieszkania na wynajem i inne dla tych co mają je dopiero zbudować, to wszystko jest nie tak. Co może myśleć przyszły inwestor w mieszkanie plus? Może to, że prawo powinno jednakowe dla wszystkich? Gwarantuje to wiekszą stabilizacje. Czyli kłania się Ustawa O ochronie praw lokatorów..... Było przygotowane złagodzenie tej ustawy dla obecnych właścicieli mieszkań, ale prezydent podpisał tylko, część ustawy dedykowaną pod program rządowy, mieszkanie plus, dluga część nie została podpisana przez prezydenta. Dlaczego? Regulacja cen wynajmu i inwestycji w koszty remontu miała być korzystniejsza dla wynajmujacych i kilka innych uregulowań. I co? Miała wejść regulacja weryfikująca przychodów najemców i pozwalająca na zmianę wysokości czynszów w mieszkaniach komunalnych i co? Miały wejść w życie umowy na czas określony dla mieszkań komunalnych i nic. Zablokowane zostały zmiany na które czekały wszystkie samorządy. Czynsze w mieszkaniach komunalnych są nie realnie niskie. Samorządy nie mają pieniędzy na remonty mieszkań będących w ich gestii, to się ciągnie latami, niszczeje substancja mieszkaniowa co doprowadza do wyłączenia całych budynków z użytkowania i maleje baza mieszkaniowa. Itd. zwiń
  • ~Jan1
    (2018-11-30 12:58)
    Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Największą przyjemność sprawia mi poznawanie prawdy. Pewnego dnia kłamstwa zawalą się pod własnym ciężarem, a prawda powstanie. Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą. (Joseph Goebbels (1897–1945) – niemiecki minister propagandy)
  • ~historia kołem się toczy
    (2018-11-30 08:55)
    Te wszystkie plusy PiSiuryńskie mnie nie interesuję - wiadomo propaganda ! Natomiast interesuje mnie kiedy padnie ta organizacja w permanentnym niedorozwoju ,nawet jak się słucha ich sztandarowego tzw profesora Zybertowicza ma się przeświadczenie niezmiennie ,zbiór odmienny ale zawsze niekumaty.
  • ~Jan1
    (2018-11-30 13:04)
    Sukcesy Tuska stają się sukcesami PiS-u. Tusk zostawił PiS-owi piękną , rozwijającą się gospodarkę. Czy PiS zdoła kontynuować dzieło Tuska ? Raczej nie. Marawiecki zadłużył Polskę na 5,5 bln. zł. Hańba. Jak nie prawem to lewem. Szydło niedługo wyjdzie z wora, bo zbliża się kryzys gospodarczy. Tusk oparł się kryzysowi, czy potrafi ten rząd.
  • ~ot, intelektualnych mieszczuchów zacofanie
    (2018-11-30 09:56)
    może taraz są jakieś problemy z realizacją sztandarowych programów jedynie słusznej partii ,ale co tam, towarzysze, musimy ufać prezesowi panu bo tylko w jego rękach / głowie/ nadzieja na odbudowę leżącej w gruzach ojczyzny naszej kochanej...prezes pan w milowych butach prowadzi nas do ostatecznego sukcesu... jeszcze tylko wygrać te nadchodzące wybory,zmienić sądy, system podatkowy, zbudować bezpieczeństwo w bezpieczeństwie,biedny lud marchewkowy zapadłej intelektualnie wsi już najlepiej wie, na kogo oddać głos, a my mieszczuchy, intelektualne wygodniaki trzymajmy du...pe na fotelu , bo przecież "nasz pojedyńczy głos niczego nie zmieni"...
  • ~Miecz 64
    (2018-11-30 13:37)
    Co za PIS-owski chłam , to tylko kupuje Prawdziwy Polak Patriota Katolik , trzeci rok powstający z kolan.
  • ~Zepp
    (2018-11-30 09:41)
    Mieszkanie -
  • ~kolteros
    (2018-11-30 10:32)
    Zagrozony jest rowniez program drogowy niue ma ludzi zlikwidowano za AWS zawodowki i to juz daje o sobie znac, mlodzi maja otwarte rynki na zach.
  • ~tttt.
    (2018-11-30 12:56)
    A dla PO najwazniejsze sa banki i lokaty oraz afery w kazdej POstaci.
  • ~elgarret
    (2018-11-30 10:23)
    Czas stracony, ale dobrze, że chociaż przeprowadzono jakąś analizę...
  • ~Kaleń
    (2018-12-01 22:04)
    Nic jeszcze nie legło w gruzach,raczej nie wylazło jeszcze z błota.

Może zainteresować Cię też: