Mieszkanie plus legło w gruzach. Krytykują go nawet eksperci związani z PiS

| Aktualizacja:

Autorzy opracowanego na potrzeby rządu raportu o realizacji programu Mieszkanie plus bardzo negatywnie ocenili sztandarowy program rządu. Krytykują go nawet eksperci związani z partią rządzącą - czytamy w piątkowej "Rzeczpospolitej".

wróć do artykułu
  • ~Pinokio
    (2018-12-05 11:04)
    O matko! A gdzie milion elektrycznych autek??
  • ~moi
    (2018-12-03 23:27)
    Śmieciu-redaktorze: "krytykują GO" ???? TEGO mieszkania??? Nie wierzę, że masz maturę!
  • ~Xyz
    (2018-12-02 14:19)
    Za to dzięki PiSowi mafia deweloperska już nie musi przestrzegać miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Wystarczył jeden głupi przepis z ustawy specjalnej. Mieszkam na osiedlu które upatrzyli sobie deweloperzy i chcą zabudować każdy kawałek między starymi blokami
  • ~Kaleń
    (2018-12-01 22:04)
    Nic jeszcze nie legło w gruzach,raczej nie wylazło jeszcze z błota.
  • ~a-go
    (2018-12-01 12:46)
    Podczas poprzedniej odsłony obiecali 300 tysięcy mieszkań. Tłumaczyli się, że nie udało się, bo partaczyli tylko 2 lata. Tym razem obiecali 100 tysięcy i też klapa. Mam nadzieję, że nie będzie im dana kolejna szansa na obietnice...
  • ~Ałtorytet
    (2018-12-01 08:33)
    ciągnąć to jak najdłużej, puki kasa leci. Rodzina PiS Na Swoim
  • ~deliriusz
    (2018-12-01 00:02)
    dziwne, że program nie wypalił, przecież tam mogły być gigantyczne przekręty, jak mówią w naszej wsi wałki"
  • ~ant
    (2018-11-30 17:55)
    Za to,że utrącił krakowski program mieszkanie plus i że POzyczał dla Krakowa we frankach SZWAJCARSKICH (50 mln.)WYKSZTAŁCONA MŁODZIEŻ Z WIELKICH MIAST WYBRAŁA GO na trzecią kadencję
  • ~Julka
    (2018-11-30 15:11)
    Czynsze są tam tak drogie że szok, cały ten program to jedna wielka pomyłka
  • ~zygota
    (2018-11-30 14:01)
    Czas na Celę + dla ferajny Tfuska.
  • ~Bingo
    (2018-11-30 13:58)
    POkręceni już zawyrokowali. Za ich kadencji bez przerwy budowano elektrownie atomowe ale nawet ich lokalizacji nie ustalono. W Mieszkaniu + jest poślizg, ale sa też i wyniki. Będa jeszcze lepsze.
  • ~Miecz 64
    (2018-11-30 13:37)
    Co za PIS-owski chłam , to tylko kupuje Prawdziwy Polak Patriota Katolik , trzeci rok powstający z kolan.
  • ~Jan1
    (2018-11-30 13:04)
    Sukcesy Tuska stają się sukcesami PiS-u. Tusk zostawił PiS-owi piękną , rozwijającą się gospodarkę. Czy PiS zdoła kontynuować dzieło Tuska ? Raczej nie. Marawiecki zadłużył Polskę na 5,5 bln. zł. Hańba. Jak nie prawem to lewem. Szydło niedługo wyjdzie z wora, bo zbliża się kryzys gospodarczy. Tusk oparł się kryzysowi, czy potrafi ten rząd.
  • ~Jan1
    (2018-11-30 12:58)
    Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Największą przyjemność sprawia mi poznawanie prawdy. Pewnego dnia kłamstwa zawalą się pod własnym ciężarem, a prawda powstanie. Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą. (Joseph Goebbels (1897–1945) – niemiecki minister propagandy)
  • ~tttt.
    (2018-11-30 12:56)
    A dla PO najwazniejsze sa banki i lokaty oraz afery w kazdej POstaci.
  • ~kolteros
    (2018-11-30 10:32)
    Zagrozony jest rowniez program drogowy niue ma ludzi zlikwidowano za AWS zawodowki i to juz daje o sobie znac, mlodzi maja otwarte rynki na zach.
  • ~elgarret
    (2018-11-30 10:23)
    Czas stracony, ale dobrze, że chociaż przeprowadzono jakąś analizę...
  • ~ot, intelektualnych mieszczuchów zacofanie
    (2018-11-30 09:56)
    może taraz są jakieś problemy z realizacją sztandarowych programów jedynie słusznej partii ,ale co tam, towarzysze, musimy ufać prezesowi panu bo tylko w jego rękach / głowie/ nadzieja na odbudowę leżącej w gruzach ojczyzny naszej kochanej...prezes pan w milowych butach prowadzi nas do ostatecznego sukcesu... jeszcze tylko wygrać te nadchodzące wybory,zmienić sądy, system podatkowy, zbudować bezpieczeństwo w bezpieczeństwie,biedny lud marchewkowy zapadłej intelektualnie wsi już najlepiej wie, na kogo oddać głos, a my mieszczuchy, intelektualne wygodniaki trzymajmy du...pe na fotelu , bo przecież "nasz pojedyńczy głos niczego nie zmieni"...
  • ~Zepp
    (2018-11-30 09:41)
    Mieszkanie -
  • ~hydraulik patriota
    (2018-11-30 09:04)
    Co za bzdury ! Zagranica i totalna opozycja rzucają naszemu patriotycznemu i powstałemu z kolan rządowi kamienie młyńskie pod nogi i potem zdziwienie, że coś nie tak.

Może zainteresować Cię też: