Biznes nie dogadał się z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Teraz wystawia miastu rachunek na ponad 2 mln zł

| Aktualizacja:

Do stołecznego ratusza wpłynęło niepokojące pismo. Firma zarządzająca budynkiem, w którym znajduje się Teatr WARSawy, domaga się zwrotu od miasta 2,1 mln zł. Powód? Spółka i miasto od lat bez skutku negocjują zamienienie się nieruchomościami, a w tym czasie przedsiębiorstwo ponosi straty finansowe. Jak słyszymy, niemoc urzędników wynika z wewnętrznych rozgrywek politycznych w radzie miasta i wewnątrz samego ratusza.

wróć do artykułu
  • ~z
    (2018-10-10 08:43)
    Jest tylko nadzieja ze za 2 tygodnie bedzie wymieciona z ratusza ekipa HGW i przyjdzie nowa.Moze oni stana na wyskosci zadania?
  • ~Piekarz
    (2018-09-15 16:10)
    Widzę, *************** z białostockiego sobie tutaj używa ;)
  • ~tola, lola
    (2018-09-13 11:26)
    Czy ktoś w końcu rozliczy bufetową ???????
  • ~Monachijski do ~guest
    (2018-09-12 23:10)
    Do POjaca ~guest !!!! Wszystko inne jest winne tylko nie knajackie miernoty PO=lactwa. Już POkazaliście swoje zarzundy w Warszawie, POkazaliśćie również swoje zarzundy cieplejszą wodą w Kraju ! Polacy mówią miernotom PO=lackim stanowcze radzieckie NIET !
  • ~pomoda
    (2018-09-12 21:17)
    To jest upokarzajace ze Schmaltz wciaz jest de jure prezydentem wsiawy
  • ~Ojczulek
    (2018-09-12 17:10)
    I znów Podatnik Zapłaci.A ta Izraelitka z durnym uśmiechem się wywinie.
  • ~guest
    (2018-09-12 16:53)
    taki to teatr: są dotowani z naszych pieniędzy a i tak nie stać ich na czynsz... A teraz podatnicy zapłacą odszkodowanie za to, że teatr za mało płacił. Niech teatr zapłaci - nie miasto.
  • ~77
    (2018-09-12 15:30)
    Waltz??? JUDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~sielankowy kudłacz
    (2018-09-12 14:47)
    Take są zarzundy PO=lactwa miastem stołecznym ! No tak, jak się ma swojej formacji presurów z nadania awansu sPOłecznego to zawsze bendzie! Czy naturalnem nie jest, że bufetowo jeno se staja za bufetom i wódkie konsumentom POdaje, czy naturalnem jest, że bileterko siada se na krześle w kasie i sprzedaje bilety np. miłośnikom filmu albo czy naturalnem nie jest, że POstuch POsie kozy.... PO co było naturalny cykl życia sPOłecznego zmieniać ! Postuchy seńdziami,bufetowe prezydentami stołecznego miasta, byleterki profesurami przw wszelakich .... itd
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-09-12 14:42)
    Nie ma gorszej zarazy niż PO!

Może zainteresować Cię też: