Klęska urodzaju? Boom mieszkaniowy zmienia polską branżę budowlaną

| Aktualizacja:

W pierwszym kwartale 2018 roku oddano do użytkowania ponad 10 proc. więcej mieszkań niż przed rokiem - wynika z danych GUS-u dotyczących sektora mieszkaniowego w Polsce. Konsekwencją boomu budowlanego jest brak rąk do pracy.

wróć do artykułu
 • ~MichałKk
  (2018-07-17 14:01)
  Boom mieszkaniowy jest faktycznie. Ja to jednak z żoną przemyślałem że nie będziemy kupować mieszkania tylko dom postawimy. Mój brat pracuje w budowlance to z fachowcami nie będzie problemu. Tylko jeszcze niech moja się zdecyduje jaki projekt z Homekoncept wybrać i może powoli ruszymy z budową. Ma trzy do wyboru i się cały czas zastanawia i radzi się innych.
 • ~na zimne dmuchac
  (2018-07-16 22:27)
  Ostroznie z boomem mieszkaniowym ( prawdopodobnie z innym tez) . Hiszpania miala taki boom.Wszyscy pieli z zachwytu. Zobaczcie czym sie skonczylo.
 • ~Tu.Polska
  (2018-07-15 12:18)
  co to jest "boom"?! nauczcie się pisać po polsku!!
 • ~Fascynat
  (2018-07-13 12:53)
  Dom energoszczędny wymaga wyjątkowych fachowców, bardzo dobrych jakościowo produktów szczególnie cegły, zaprawy, okien pionowych, ale także odpowiedniego posadowienia według stron świata i fantastycznie dokładnego montażu. Taki dom to jeszcze naprawdę rzadkość w naszych realiach - są raczej domy zbliżone do energooszczędnych. Brak rąk do pracy jeszcze bardziej utrudni budowanie jakościowych domów. Architekci też nie są bez winy, gdyż nie mają większego pojęcia np. o nowych technologiach, o technikach budowy i nie są odpowiedzialni są swoje "dzieła".

Może zainteresować Cię też: