"Mój dom na medal" hitem Internetu. Jedyny uczestnik konkursu zajął dopiero trzecie miejsce

Konkurs na najładniejszy dom w Kudowie Zdroju "Mój dom na medal" nie cieszył się powodzeniem,choć pula nagród wyniosła 75 tys. zł. Teraz jednak w Internecie aż huczy, informuje Radio Wrocław.

wróć do artykułu
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-04-25 19:45)
    Czy pan burmistrz przyznał sobie już tytuł kanciarza roku?
  • ~niedajsię
    (2018-04-25 23:33)
    zasada jedna jak nie ma konkurencji to jestem pierwszy i najlepszy bo nie ma porównania. zgłosiłem się jestem wygrywam gdzie zgłoszeni rywale nikt nie chciał to znaczy że wygrałem. sprawa do sądu Człowieku Walcz.....
  • ~JA .
    (2018-04-25 23:09)
    Takiego burmistrza cudotwórcę też bym chciał mieć. Finalista ma szczęście, że nie zajął tego miejsca ex aequo z innymi osobami.
  • ~Amen
    (2018-04-25 21:38)
    To nie paraolimpiada;) Konkursy bez pierwszego miejsca to standard, trudno żeby było inaczej jeśli poziom bywa niski, także tu.. ten dom nie zachwyca, 3 miejsce dla niego to i tak szał
  • ~m-53
    (2018-04-26 10:13)
    Nie widzę w tym nic dziwnego. W wielu konkursach nie jest przyznawana np. pierwsza nagroda jeżeli projekty nie spełniają oczekiwań. Równie dobrze konkurs mógłby zostać unieważniony lub nierozstrzygnięty ze względu na brak konkurencji. Powinien to traktować jako nagrodę za udział.
  • ~De
    (2018-04-26 18:43)
    To są wlaśnie JOWy zabrać kasę ludziom a później rozdawać na prawo i lewo
  • ~jw
    (2018-04-26 12:16)
    W konkursach nie zawsze jest przyznawane 1- sze miejsce.
  • ~Hela
    (2018-04-27 23:16)
    To bzdura. W konkursie przyznajemy nagrode za najlepsza pracę a nie wg nieistniejacych kryteriow a ze zgłosił się jeden uczestnik to swiadczy o renomie tego konkursu.
  • ~portier
    (2019-01-04 16:36)
    ciekawe : 1miejsce 25 tys. 2 drugie miejsca po 15 tys. 3 trzecie miejsca po 10 tys. uczen z drugiej klasy dostalby pale za taki wynik : w puli bylo 75 tysiakow .