"Insynuacje niepoparte żadnymi faktami". Maciej Wąsik o donosach Jakuba R. ws. afery reprywatyzacyjnej

Donosy Jakuba R. są wyssane z palca, R. uznał pewnie, że najlepiej będzie upolitycznić sprawę reprywatyzacji; o donosach wiedziało sporo osób, nikt nie brał ich na poważnie - powiedział w poniedziałek zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik.

wróć do artykułu
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-05 13:31)
    Bul ... bul ... bul ... jak w tym kaczym kurniku bulgocze!? Chcieli faceta zmiękczać aresztem wydobywczym ... a on donosi na nich, śląc pisma do Kancelarii Prezydenta, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Prezydent M.St. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Hehehe.
  • ~Alik
    (2018-02-05 13:55)
    ten wąsik nie budzi zaufania. Źle mu z oczu patrzy
  • ~tomaszka
    (2018-02-05 15:16)
    Nasze koryto jest tylko nasze i nikt nie będzie w naszym merdać. Tomasz K. fotografował się z walizką pieniędzy i też nikt go nie rozliczył, bo i tak zostałby ułaskawiony wiadomo przez kogo. Ale Porshe jakoś tak samo innym nie chce spaść z nieba.
  • ~ojej
    (2018-02-05 16:10)
    Nie było upolitycznienia, jak czatowano na Waltzową. Teraz to absolutnie niedopuszczalne.
  • ~Jaro
    (2018-02-05 17:01)
    Wąsik - to ten co słuchał podsłuchów on-line?
  • ~qqq
    (2018-02-05 20:44)
    Nie po to była reforma sądownictwa żeby pisowcy byli winni.
  • ~MA
    (2018-02-05 17:17)
    No to sobie PO i HGW znaleźli punkt zaczepienia. Teraz będą mogli urządzać protesty, skarżyć się do UE i zwalać winę na PiS, a pomógł im w tym największy tabloid - GW.
  • ~Wasowski
    (2018-02-05 20:39)
    A z benzyką to prawda czy też nie? Ponoć zapomniał Pan zapłacić czy też nieprawda?
  • ~Dominik
    (2018-02-05 19:14)
    Wpisy czytelników na forach internetowych,dzielą się na dwa obozy,pierwszy obóz prawdziwych Polaków,to rzeczowe komentarze ,zrównoważone i obiektywneDrugi obóz to elektorat pisu,którym wszystko wolno,wolno im przeklinać, wyzywać,pisać nieprawdę i oszczerstwa.Mimo ******** przez nich fora internetiwe,kierownictwo pisu nadal uznaje ich za rycerzy wprowadzanego w Polsce faszyzmu.
  • ~qqq
    (2018-02-06 08:58)
    Coś o ustawie reprywatyzacyjnej cisza, o Amber Gold cisza, za dużo śladów prowadzi do PiS?
  • ~lot
    (2018-02-06 15:43)
    Wąsik ach ten wąsik ten dryg ten czar ten pląsik.. Cały on.