Szałownie do odstrzału. Polskie biura to popłuczyny po Google'u

| Aktualizacja:

Kto ma biuro, ten chce oszałamiającego efektu. Tymczasem ostatnie badania pokazują, że w przestrzeni, w której pracujemy, nie powinno chodzić tylko o silenie się na oryginalność.

wróć do artykułu
 • ~[\/].[|-|]
  (2018-02-02 10:50)
  Szałownie sa dla szefow firm - to troche jak w tych reklamach co leca z biurem i szukaniem pracy (hinduski guru a teraz aerobik z szefem jako instruktorem). Jako pracownik mam gdzies "kreatywne" wnetrze, oczekuje sprawnych narzedzi do wykonania pracy i profesjonalnych relacji interpersonalnych - nie chce karnetow na silownie czy pakietu opieki zdrowotnej bo to sa moje prywatne sprawy a pracodawca nie jest od organizowania mi jak spedzam czas wolny - de facto takie przesuwanie pracy ku domowi jest zle bo zaciera wazna granice miedzy naszym zyciem prywatnym i zyciem w pracy - po latach zrozumiecie ze to jedna z najgorszych rzeczy - wykonujcie prace uczciwie i rzetelnie, jesli pracodawca zachowuje sie nierzetelnie i/lub nieuczciwie po prostu zmieniajcie firme - separujcie wyraznie zycie prywatne od zawodowego - cencie swoja prywatnosc i swoje zycie - praca to nie zycie, traktowanie firmy zwlaszcza nie swojej jako drugi dom to najwiekszy blad jaki mozna popelnic w ciagu zycia zawodowego. Pisze to z perspektywy juz kilkudziesieciu lat zycia zawodowego.
 • ~popluczyny ?pelno tego i ciagna sie za nami/Slowo klucz.
  (2018-02-02 11:51)
  taki temat na dzisiaj--- to faktycznie popluczyny informatyczne
 • ~Ilonka
  (2018-02-02 15:46)
  "Często muszę biec do drukarki, żeby nikt nie zobaczył poufnego dokumentu, który został na nią wysłany” Wystarczy zakupić i wdrożyć drukarkę z wydrukiem na pin osoby drukującej. Wysyłasz wydruk z komputera a drukarka czeka na wprowadzenie zgodnego pinu z klawiatury numerycznej. Nie blokuje to kolejki wydruków.
 • ~proszę_o_litość
  (2018-02-05 09:33)
  pani redaktor, po upadku z drzewa należy wstać i się pozbierać, a nie - brać się za pisanie czegokolwiek. o czym jest ten artykuł? pani to w ogóle przeczytała? badania? eksperci? co?