Metoda "na reaktywowaną spółkę". Miliarderzy staną przed komisją

Prokuratura pracuje pełną parą, a do gry włącza się organ kierowany przez ministra Patryka Jakiego. To reakcja na doniesienia DGP o przejęciu kilkudziesięciu hektarów gruntu w Warszawie metodą "na reaktywowaną spółkę".

wróć do artykułu
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika,
    (2017-12-27 20:34)
    KOCHAM FALUSY !!!!!!!
  • ~ewa koby
    (2017-12-27 21:14)
    ewa koby okrucienstwo polityki rzad nie ma znaczenia trzeba sprawdzic wszystkie opcje wzbogacenia ala lary fink +google ala demookradacja system polityki i politykow nie istnieje oni sa tylko na niby
  • ~Zuza
    (2017-12-27 21:19)
    Jaki ale nie bierz doradcy Zdradkiewicza,bo on dązy chyba do tego aby Cię skompromitować.
  • ~Ja(bis).
    (2017-12-27 21:22)
    KOCHAM psychoterapeuta żoliborskiego paranoika !!!
  • ~kkkk
    (2017-12-27 21:22)
    co z moim komentarzem?
  • ~ewa koby
    (2017-12-27 21:24)
    ewa koby wprowadzam system demokracji dla kazdej istotki tego swiata google mi te opcje wygoogluja 1!0 o!1
  • ~swiatowiec
    (2017-12-27 21:26)
    codziennosc niemiecka - dzisiaj 15 letni bandyta z Afganistanu -cieszacy sie specjalna opieka rzadu niemieckiego w postaci szczegolnej ochrony mlodocianych - zarznal w supermarkecie /miejscowosc Kandel / 15 letnia niemiecka dziewczynke. Wspomnijmy, ze oslona pomocowa dla nieletnich agresorow kosztuje ok. 10 000 eu na miesiac. Ile jest warte zycie 15 letniej dziewczynki dla prawdopodobnie oblakanej Merkel ?? jak dlugo bedzie Merksel sprowadzala bandytow do Unii ??
  • ~kkkk
    (2017-12-27 22:31)
    czy ten rzad Krakowem sie nie zajmie , szmuglerzy dostali rozgrzeszenie od rzadzacych Krakusow ?
  • ~hahahaha
    (2017-12-27 23:00)
    Sól ziemi solidarnej przestępcami ? NIEMOŻLIWE !!! to sami najznamienitsze warchoły z solidarnych warchołów. To jak ci robolu, co żeś obalił PRL i władzę ludu dla swoich panów i władców ? Fajnie ci jest bo nadal się żresz między sobą o koryto dla nich. A kto zrobił tych bandziorów miliarderami ? TY, suweren !!!!!!!!!
  • ~Filip
    (2017-12-27 23:34)
    Szkoda, ze tak późno ujawnia się przekręty pokomunistycznych kombinatorów. A co PO zrobiło aby zatrzymań to okradanie Polski?
  • ~Rychu
    (2017-12-27 23:42)
    Mam nadzieję, że po zakończeniu badań prawidłowości zwrotów kamienic i działek w Warszawie i innych miastach, oraz ukaraniu winnych, Pan Jaki weźmie się za badanie korupcyjnego działania komisji majątkowej, zwracającej nieruchomości Kościołowi.
  • ~Madame Nikita
    (2017-12-28 01:04)
    Panu Jakiemu życzę wszystkiego najleopszego w nadchodzącym roku - no i przede wszystkim, żeby nie odwiedził go Seryjny Victor Cleaner!
  • ~Miliarderzy - skąd się wzięli?!
    (2017-12-28 01:08)
    Pierwszy ukradziony wedle recepty J.K.Bieleckiego MILION - to byl tylko taki rodzaj pierwszego "grantu" dla spoconych z przejecia i napalonych na latwy szmal cwaniaczkow i kombinatorow! Grantu przyznanego sobie przez nich dla sfinansowania i przeprowadzenia kombinacji na zupelnie inną skalę, a mianowicie opracowania i wdrożenia metody na to, "jak ukrasc pierwszy MILIARD"! I to jest już teraz stary wyprobowany "polski patent"! Potem już poszlo im jak po masle i dzisiaj "oni" mają już SETKI UKRADZIONYCH NAM MILIARDOW!!! A naiwni Polacy - w tradycyjnym polskim uleglym i niemym uwielbieniu, szacunku i podziwie dla "profesorow", "prezydentow" i "premierow" - pokornie przyznawali złodziejom coraz to nowe granty, szczodrze patronowali tej naukowej dzialalności i uprawiali ten swój niezrozumialy żarliwy kult "narodowych" patronów takich jak św. Miro, św. Rycho, św. Zbycho, św. Bul, św. Bąk i św. Grzech! To już lepiej było przez te wszystkie lata wedle uznania dawać na tacę!
  • ~ A oto, co sam Tusk ma nam do powiedzenia
    (2017-12-28 01:13)
    Z archiwum Towarzysza Szmaciaka2013-12-21 05:28 w temacie: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> "Proszę państwa, jednym z najważniejszych zadań, jeśli wrócimy ponownie do słowa ˝zaufanie˝, jest odbudowa zaufania obywateli do władzy. Dlaczego to zaufanie legło w gruzach? Bo chyba tak można powiedzieć o tym, co dzisiaj obywatel czuje do władzy. Może dlatego, że instytucje władzy publicznej w ostatnich latach nie potrafiły przekonać swoich obywateli, że działają na ich rzecz i że ludzie reprezentujący władzę publiczną każdego szczebla działają bezinteresownie po to, aby służyć swoim rodakom, obywatelom. Nie oszukujmy się, dzisiaj w Polsce mało kto wierzy w to, że politycy idą do władzy, do parlamentu, do samorządu po to, aby bezinteresownie służyć Polakom i Polsce." A niedawno na konferencji prasowej w sprawie Amber Gold uzupełnił te swoje wypowiedzi niezwykle szczerze i bez owijania w strusie pióra: "Proszę państwa! Z całą odpowiedzialnością za swoje słowa muszę oświadczyć, że nie każde oszustwo jest przestępstwem! Dlatego - chociaż ja prawie zawsze kłamię, a moi ludzie prawie zawsze kradną - nie można ani mnie, ani ich pociągnąć za to do odpowiedzialności karnej ani nawet karno-skarbowej, bo jako nadzorca wszystkich spółek z udziałem skarbu państwa, od których klucze noszę w tej oto kieszeni, jestem waszym narodowym skarbem! Powiem wprost i użyję słów zrozumiałych dla wszystkich zwykłych ludzi: - jestem takim - wicie, rozumicie - kaszubskim bursztynem oprawnym w złoto, czyli trafnie nadano mi przydomek Amber Gold"
  • ~Medix
    (2017-12-28 01:15)
    Przychodzi facet do lekarza. - Panie doktorze, mowi, codziennie wstaje o siódmej i od razu sikam jak z cebra, potem ogromna kupa, mało co mnie nie rozerwie, potem znowu strasznie sikam, potem znowu kupa i tak na okragło aż do ósmej! A o ósmej znowu wszystko jest normalnie - nie chce mi sie ani sikac, ani nie robie kupy! Co mi pan radzi? Lekarz gładzi w zadumie brode i zastanawia sie czas jakis, wreszcie drapie się po łysinie, a potem mówi: - Wie pan - najlepszy sposób, jaki mi przychodzi do głowy, to taki, żeby pan wstawał o ósmej!!!
  • ~Biskup
    (2017-12-28 06:52)
    A kiedy komisja do spraw Komisji mAJATKOWEJ kOSCIOŁA kATOLICKIEGO W pOLSCE.tAM UKRADZIONO NIERUCHMOSCI ZALEDWIE NA KILKASET MILIONÓW.
  • ~ziemianin
    (2017-12-28 09:15)
    oni sie tak zakrecili malo tego oni mysla ze sa zbawcami tylko niech nie zapominaja kto rzadzil warszawa jak zaczeto przekrety wdrarzac w zycie czyli od ********* dziadu tylko hgw ich kreci ale licze na pania prezydent ze sie nieda tak ponizac
  • ~Fryzjer
    (2017-12-28 09:33)
    Tylko pejsow mu brak.
  • ~Cyklon_Icek
    (2017-12-28 10:01)
    Sprawa jest bardziej złożona, pośród akcji które utraciły ważność (z powodu wypłaty odszkodowania lub z powodu zarejestrowania (?) do wypłaty odszkodowania (co wcale nie jest prawnie potwierdzone) znajdują się także akcje ważne o takim samym wyglądzie z tej samej emisji za pomocą których można reaktywować spółkę. Akcje w tym te ważne do dziś można kupić bo są sprzedawane kolekcjonerom (na przykład na allegro -kolekcje dział 1054) ze względu na niemożność uzyskania odszkodowania lub na nieopłacalność wystąpienia z roszczeniem gdyż stanowią na przykład w skrajnych przypadkach 1:1 000 000 udziałów. Najdziwniejsze jest to że w Warszawie i nie tylko za na przykład 5% akcji w tym 0.3% dobrych można było po reaktywacji odzyskać całą spółkę.
  • ~się pytam
    (2017-12-28 11:34)
    A kiedy miliarderzy odpowiedzą za przekręty przy komputeryzacji ZUS?