Wieża Kaczyńskiego na żyle złota. "Newsweek" sprawdza, kto stoi za inwestycją

| Aktualizacja:

Spadkobiercy upominają się o ziemię, ale spółka kontrowana przez Jarosława Kaczyńskiego nic sobie z tego nie robi. Srebrna na działce w Warszawie wartej grube miliony chce stawiać okazały wieżowiec.

wróć do artykułu
  • ~vis
    (2017-05-24 20:45)
    Jarek w takiej wieży nie ma parapetów na cholerę ci to, gdzie kot będzie łaził???
  • ~Aro
    (2017-05-25 21:11)
    szczucia na polski rząd ciąg dalszy, jakoś cicho o tym że rosną dochody budżetu, dochody które za rządów PO za przyzwoleniem PO wypływały z Polski i to są kwoty idące w setki miliardów złotych, bandyckiej reformy Balcerowicza szkoda nawet wspominać, wielki profesor od ekonomi likwidacji
  • ~Demaskator
    (2017-05-25 21:40)
    Jak to dotyka majątku oficjeli PISu to zapomnij o dobrej zmianie. Do korytka nie zostaniesz dostawiony polaczku.
  • ~do szwabow
    (2017-05-26 04:27)
    a was to szwaby co obchodzi?
  • ~Jan Maria-Szlezwig-Neuman-Petrescu
    (2017-05-26 16:25)
    Mam trochę za duży iloraz inteligencji (przeciętny jak na PL) by wieżyc w to co pisze neesweek-wyborcza
  • ~wieża
    (2017-05-28 08:09)
    Wieża Kaczyńskiego, czyli z angielska... Kwa Kwa Tower
  • ~internautka
    (2017-05-29 23:52)
    Ale czy to wystarczy, żeby ten złodziej wycofał się z polityki? A co z tym, o czym mmówił Cimoszewicz? Chcielibyśmy to poznać bliżej. Zwłaszcza, że zwłoki jednego z tych złodziei leżą na Wawelu. chcielibyśmy poznać szczegóły łapówkarstwa z czasów Porozumienia Centrum i żeby zwłoki z Wawelu wyrzucić.
  • ~internautka
    (2017-05-29 23:55)
    Mocniej się Ży.y bijcie, tak żebyście się ponokatuowały. Nudzicie nas już, w ży.owskiej małpiarni zwanej sejmem tez jakoś żadnych sensacji. A miałyście nam wsioki śpiewać i tańczyć.
  • ~internautka
    (2017-05-29 23:56)
    Potańczcie nam chociaż ży.owskie małpiatki, jak nie potraficie się ostro potarmosić, tak żeby się ponokatuować, za co wam płacimy?
  • ~rycho
    (2017-06-04 07:45)
    uwłaszczył to po prostu UKRADŁ o czym zapomniano w użyciu pokrętnego słowa nadzorujący spółkę Srebrna Kaczyński obecnie wielki moralista
  • ~IIIRP
    (2017-06-19 05:40)
    Przypomina to bajkę o kaczorze makkwaku JAKI MASZ KLOPOTY?