"SE": Kukiz ma mieszkanie w Warszawie, ale i tak korzysta z hotelu sejmowego

| Aktualizacja:

Choć od 7 lat ma mieszkanie w Warszawie, to i tak Paweł Kukiz korzysta z zakwaterowania w sejmowym hotelu, za który płacą podatnicy, donosi "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~Alinka
    (2017-03-15 09:22)
    Pseudo antysystemowiec. Doi jak jego koledzy z PiS.
  • ~Henryka
    (2017-03-15 09:18)
    palant
  • ~ada
    (2017-03-15 09:23)
    Pamietaj Kukiz,kto mieczem wojuje ten od miecza ginie !
  • ~ew
    (2017-03-15 09:20)
    Partiokracja, dojna zmiana, "prawość" i zakłamanie.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-03-15 09:37)
    Ten gamon pograza Polske w otmentach kaczego bajora
  • ~martusia.k_tez_nie_cnotka
    (2017-03-15 10:31)
    pasuje do dojnej zmiany. idealnie. a co na to guru yarozbaw i rydzyk: tak mieszka bez slubu coreczka kookiza. a fe!
  • ~Bzdonald Klusk... mówcie mi Bzdonek
    (2017-03-15 10:36)
    I to jest dopiero afera, a nie jakieś tam Amber Gold, czy umowa z ruskimi szpionami.
  • ~Kajetan
    (2017-03-15 09:42)
    oj komuś zaczął ostatnio bardzo przeszkadzać Kukiz, bo teraz w mediach "głównego ścieku" widzę na niego niezłą nagonkę (choć nie ma na co , trzeba przyznać)... Chyba "Stare Kiejkuty" dogadały się z PiSem i nie chcą dzielić się z tortem z Kukizem po kolejnych wyborach, które to wybory Kukiza ugrupowanie ma duże szanse wygrać.
  • ~Hans
    (2017-03-15 09:48)
    Nie mogę uwierzyć w durnote komentujących. Czepiają się o grosze faceta, który naprawdę walczy z systemem i otworzył oczy na to czym jest partiokracja i cały ten chory system. Nie dziwne, że nic się nie zmienia. Polacy w większości to faktycznie zawistne buraki.
  • ~Zieeeew...
    (2017-03-15 10:34)
    Ale afera, doprawdy. :-) Pewnie kupił to mieszkanie, gdy młoda jeszcze była za młoda, żeby na nią przepisać lokal. Lub z innego powodu wygodniej było mieć mieszkanie "na siebie".
  • ~piska
    (2017-03-15 12:32)
    jeśli ktoś mia i ma mieszkanie lub dom nie powinien otrzymać mieszkania kwaterunkowego a co dopiero z dopłatą, chyba że nie pochwalił się że ma wypasiony dom. Zgodnie z zasadą każdy sobie rzepkę skrobie. I po co robić z siebie świętego??????????
  • ~Marsupilliami
    (2017-03-15 15:25)
    Po co we trójkę. Wystarczy zapłacić za pobyt w hotelu.
  • ~jaś_wędrowniczek
    (2017-03-15 12:27)
    Od momentu wejścia do Sejmu Kukiza walka z systemem i establishmentem została zawieszona do odwołania...przez wyborców.
  • ~Mika
    (2017-03-15 13:44)
    Bo on teraz z tych równiejszych! Na warszawskim Mokotowie nawet ludziom mieszkającym po 50 lat w mieszkaniu, o które dbają poprawiając jego standard, nie wydają zgody na wykup. Tu trzeba być Kukizem lub kukizopodobnym.
  • ~jaco
    (2017-03-15 12:48)
    ten gość to gorszy klon leppera
  • ~Martyna
    (2017-03-15 17:27)
    Jak tam JOW-y panie Kukiz, chorągieweczka PIS-owa? Szmal to jest to?
  • ~Gosc
    (2017-03-15 16:15)
    Poprostu cwaniak ,ktory tez nie wiadomo czym pachnie.
  • ~ewel
    (2017-03-15 18:14)
    Nie chodzi o to .ze kupil ale za jaka cene. Najwazniejsze czy panu kukizowi ona sie nalezala a jesli nie to na ile orzna skarb panstwa.ja nie moglam kupic mimo.ze bylam zameldowana od dziecka po takiej cenie. No nie kazdy moze byc panem kukizem.
  • ~patriotka
    (2017-03-15 20:02)
    to tak wyglada "WALKA"Kukiza o "sprawiedliwość" w Polsce,dorwałem się do koryta to trzeba "doić" Polaków ile wlezie,żałosny facet
  • ~Ona