PiS kontra Warszawa. Zablokowali środki na odszkodowania za dekret Bieruta

| Aktualizacja:

Choć pieniądze były gwarantowane ustawą, to PiS udało się zablokować wypłatę odszkodowań za warszawski dekret Bieruta. Mowa o 200 mln zł.

wróć do artykułu
  • ~To Ja
    (2016-03-25 08:24)
    Przecież Bierut oraz Moczar to ich mentor. Zatem jaka mogą pozwolić na wypłacanie odszkodowań za zagrabione mienie. Kościół swoje dostał i jeszcze więcej, i to najważniejsze. Obywatele - powinni się pomodlić.
  • ~warszawianin
    (2016-03-20 02:43)
    Precz z Komuna ! Dosc przekretow !
  • ~krajana
    (2016-03-17 17:42)
    Tej paniusi dawno juz nie powinno byc na tym stanowisku.Dziennik powoluje sie na Pocieja i Borowskiego,same czerwone "autorytety" z "Warsiawki"!
  • ~sympatyk
    (2016-03-17 14:12)
    Haniu już nie błaznuj. Do twojego płaczu to się już przyzwyczailiśmy. Fartem ci się udało być nadal płezydentem Wałszawy. Ale już przestać robić z siebie cyrkowca. Pieniądze dla Polaków a nie czosnków.
  • ~warszawiak
    (2016-03-17 06:53)
    Potrzebna kasa dla rydzyka i na komisje "smolenska" pensje od 25 000zl-50 000 zl miesiecznie dla przewodniczacego.
  • ~Maciek
    (2016-03-16 20:27)
    Kolejna baba Polskę traktuje jak dojną krowę.
  • ~kisiel
    (2016-03-16 19:16)
    warszawa jest wszystkich warszawiaków. a prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Proszę do tego podejść z podniesionym czołem. Prawda się wybroni.
  • ~Esme
    (2016-03-16 18:52)
    Jak by Warszawa nie musiała płacić "Janosikowego", to nie potrzebowała by pieniędzy ze Skarbu Państwa. Proste ?
  • ~dojarka
    (2016-03-16 16:35)
    koniec balu pani haniu ...ojczyzny dojnej dalej nie będzie !
  • ~Arkadiusz
    (2016-03-16 16:31)
    Jakim prawe bufetowa ma brać pieniądze z budżetu państaw, cz jest kims wyjątkowym, jak inne miasta nie dostają.
  • ~kazimierz
    (2016-03-16 16:21)
    ile jak warszawiacy daliśmy na tęczę - ..... wtedy były pieniądze
  • ~keyser soze
    (2016-03-16 15:16)
    Marzy mi się oderwanie Warszawy od reszty PiSolandu.
  • ~Tocaor
    (2016-03-16 14:57)
    Lepiej pieniądze na słuszne obietnice, niż miliony dla kilkuset osób, których nieruchomości akurat przypadkowo się ostały. A co mają powiedzieć ci inni , którzy potracili mnóstwo innych rzeczy, w PRL i przez PRL ? Nie dość ,ze potracili zdrowie, nerwy, czas, szanse, chęć do życia, to jeszcze teraz muszą płacić tamtym właścicielom. Niech im płacom ze swych emerytur ci , którzy im te kamienice zabrali.
  • ~Warszawiak
    (2016-03-16 14:51)
    I dobrze, niech sie bufetowa najpierw liczyc nauczy, a potem placze przed kamerami robiac z siebie idiotke kolejny raz
  • ~~el-a
    (2016-03-16 14:51)
    ile bufetowa zainkasowała za "przychylność" inwestorowi dla wybudowania "luksusowych apartamentów z widokiem na Wisłę" w bezpośredniej styczności z bulwarem naprzeciwko ulicy Ludnej?... Przecież to woła o pomstę do nieba.Ogromną korupcją śmierdzi na całą Warszawę i okolicę. Za zaślepienie tej części Wisły Hanka zasługuje na dożywotnie wczasy w jakimś wyjątkowo odludnym ośrodku odosobnienia.Dywersja przeciw miastu w najbardziej bezczelnej postaci.Takie są skutki kiedy słoiki decydują o obsadzie fotela prezydenta miasta.
  • ~Kac
    (2016-03-16 14:45)
    I tutaj koryto się zatrzęsło?
  • ~~el-a
    (2016-03-16 14:30)
    odszkodowania z kasy skarbu państwa,czyli od podatników.Ale wpływy za szemrane,ściśle utajnione "zwroty" lewym "właścicielom", na szwajcarskie konta notabli z PO,przede wszystkim bufetowej.Dodatkowo z kasy publicznej dziesiątki milionów rocznie premii dla wyjątkowo lojalnych,w pełni oddanych wspólników,tzn współpracowników Hanki dbających o zabezpieczenie trwałości i tajności uprawianego od lat procederu.Złoty interes,pani Rosencwajg.Złoty interes.
  • ~kosmonauta
    (2016-03-16 13:53)
    ta kobieta powinna wyjechać do swojej ojczyzny a najlepiej w kosmos do innej galaktyki i dość dalszego siania nienawiści
  • ~bohun
    (2016-03-16 13:31)
    Nieuczciwy tytuł. Pieniądze za odszkodowania wg ustawy powinna płacić Warszawa - ale HGW potrzebowała forsy na odprawy i nagrody dla króliczków. Minister skarbu PO dopłacał do niej - a nowy przestał. I tyle. Der dziennik manipuluje.
  • ~magda sz-n
    (2016-03-16 13:31)
    Kolejnna meczennica po Rzeplinskim, czekac az zaczna wnioskowac o dodatki kombatanckie za przesladowania polityczne.