Tajny pałac Putina wzorowany na Wersalu? Niepublikowane dotąd ZDJĘCIE

Rosyjski opozycjonista Gieorgij Alburow zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie pełnej przepychu posiadłości, o której mówi się, że to "tajna rezydencja Władimira Putina". Alburow dodaje, że zdjęcie z lotu ptaka nie było "do tej pory nigdzie publikowane".

wróć do artykułu
  • ~sami swoi
    (2015-04-06 19:56)
    Ja tu nie widze nic wiekszego niz na prawde posiadaja rodzinki Bush,Cheney, co dopiero Rothschildowie itd. Fakt ze nie pokazuja ICH posiadlosci nie oznacza ze "tylko Putin lubi przepych.
  • ~putin I Bliadz Rosji
    (2015-04-06 20:30)
    czemu oni to pokazuja to nie jest moj najwiekszy dom
  • ~minneta
    (2015-04-06 19:57)
    w ciagu doby zgineło 4 ukrów nie licząc ukrów którzy zgineli na minach
  • ~elekt.
    (2015-04-06 19:25)
    Co to jest w porównaniu z wówczas zwanymi daczami : Gomółki, Gierka, Jaruzelskiego i innych notabli PRL.
  • ~Bunia
    (2015-04-06 19:27)
    Stać go to ma, komu żal to niech zagląda .
  • ~Rosjanie won do Ciemno Rusi razem z kapitałem!
    (2015-04-06 19:35)
    w końcu gdzieś bunga-bunga z diewoczkami trzeba robić, co nie ? Jak nie są grzeczne, to wtedy się je zostawia głodnym ochroniarzom, a mafia przywozi następne.
    Biedny ciemno-ruski lud, 97% ciemnego luda popiera tego,co ich okrada i wsadza do więzień, do psychuszek, albo bierze w kamasze. Ciemny lud to bardzo lubi,
  • ~dla gawiedzi
    (2015-04-06 20:02)
    poroszenko ma 3 liardy $ to minimum a wszyscy ukraince maja pała ce ce w londynie za funty aco zpolskimi miliarderami comnie putin obchodzi po kazcie samych swoich łyso wam po kazcie jak kler zyjeco mtajemnica spowiedzi
  • ~ja jacek
    (2015-04-06 20:12)
    ~C2015-04-06 18:38

    Dzień bez ataku na Rosję to dzień stracony. Nasza propaganda robi co może. Chętnie byśmy się dowiedzieli o prawdziwych majątkach naszych polityków
    ---
    A ty coś wiesz cośkolwiek o tych majątkach? Jak nie, to spadaj ruski gnomie, gdzie twoje miejsce!
  • ~BASIOR
    (2015-04-06 20:52)
    BRUNEK też o tym marzy ale z km to ma realizować z głąbami z WSI i palantem teściem SBekiem no z kim cieciem G rasiem bidula
  • ~stary UBek
    (2015-04-06 21:16)
    a może ten kundel N ałęcz cuś BRUNKOWI zaradzi
  • ~WLADIMIR WLADIMIROWICZ PUTIN
    (2015-04-06 20:23)
    TO ZDJECIE TO FALSZYWKA ! JAK DOBRZE POWIEKSZYCIE TO ZDJECIE TO W JEDNYM Z OKIEN PO LEWO WIDAC MORDE BRONKA I JE JEGO MACIORY...
  • ~BASIOR
    (2015-04-06 20:36)
    i komu nie przewróciło się we łbie jak by się urodził na klepisku
  • ~satoris6
    (2015-04-06 18:39)
    Na mapach Googla od dawna można oglądać ten pałac, wystarczy wpisać: putin,s palace. 150 km dalej na wschód jest następna jego rezydencja, też przy morzu. Pod Moskwą też jest jedna. Zdjęcia z wewnątrz wykonane najprawdopodobniej przez robotników.
  • ~marko62
    (2015-04-06 20:54)
    Nie tak dawno były pokazywane apartamenty Janukowicza,teraz Putina,ciekawe, czy wszyscy kojarzą to samo co ja, - a może pokażmy naszych dorobkiewiczów co zrobili majatki w ciągu 25 lat, jak mieszkają,nie jeden ma fortunę co inni robili to przez pokolenia, może bym wtedy wiedział gdzie te moje 100 milionów.
  • ~kiejstut
    (2015-04-06 20:58)
    Mam nadzieję, że panowie od trudnej przyjaźni nie sprze (-dali ) jemu (albo jego słupowi) jakiegoś kawałka Polski, bo wtedy na pewno znajdzie jakąś mniejszość rosyjską u nas, oczywiście przez nas udręczoną, i zwolenników republiki tego rejonu dążących do połączenia z macierzą.
  • ~momo
    (2015-04-06 21:12)
    do minneta - w ciągu doby zgineło cztery razy więcej kacapów przez swoją głupotę.
  • ~Kotek
    (2015-04-06 21:13)
    Mniał,minał też bym chciał.
  • ~biedny ciemno ruski lud ale sam winien za to co ma
    (2015-04-06 21:14)
    RE~minneta 2015-04-06 19:57
    obciągasz putinowi, a o rusach nie piszesz, że się rusy uchlali z radości, że ich własne oddziały zaporowe jeszcze nie utłukły ?
  • ~ekscentryk
    (2015-04-06 22:09)
    Nie dziwię się więc, że już mu się znudziły te rezydencje i dlatego woli zamieszkać w schronie przeciwatomowym do końca swojego żywota. Bo po wojnie nuklearnej nie będzie po co wychodzić. No i nie będzie już potrzebował tych 200 miliardów $, które przytulił.
  • ~gosc
    (2015-04-06 23:22)
    Nasi zlodzieje tez maja podobne posiadlosci pozxa granicami Polski.

Może zainteresować Cię też: