Tabloid posłał drona nad willę Sikorskiego w Chobielinie. Będzie proces

| Aktualizacja:

Szef MSZ skarży Fakt za nagrania dokonane kamerą umieszczoną na dronie. Dziennik na początku miesiąca opublikował materiał wideo, na którym z lotu ptaka widać posiadłość Radosława Sikorskiego.

wróć do artykułu
  • ~alus
    (2014-07-14 23:04)
    Napasie konia czosnkiem.a kun POszczuje skorumPOwanym Sadem.
  • ~"ga
    (2014-07-14 22:51)
    No patrzaj, znaczy dron ten bez pozwolenstwa wlata na niebo Radka. Ot konfyzyja.
  • ~taksiołowski
    (2014-07-14 22:49)
    to jest ciekawe pytanie prawne ile winka można wychlać za pieniądze podatnika. Odpowiesz na to Radku?
  • ~reasumujac
    (2014-07-14 22:41)
    Nasi POstkomunistyczni jasnie panowie zyja w stylu Janukowicza tyle, ze dyskretniej.
  • ~janusz
    (2014-07-14 22:36)
    Raduś jak byś miał tarczę atyrakietową to byś go mógł zesrrzelić a tak napisz zażalenie do Moskwy tyle ci pozostało.
  • ~jsd
    (2014-07-14 22:15)
    frajer co robi laskę i tym się chwali...
  • ~krzyhoo1
    (2014-07-14 22:10)
    czy dron ujawnił, jakie rybki pływają w stawie J.P. Ministra?
  • ~ZbyszekD
    (2014-07-14 21:48)
    Bibilijny2014-07-14 21:00 kto oszczędza ten ma, premier mu oddaje połowę swojego mielonego.
  • ~Robnad
    (2014-07-14 21:29)
    ~hobel2014-07-14 19:29

    "jakos w chobelinie na mszy niedzielnej jego i jego rodziny nie uswiadczysz, ciekawe dlaczego ? "
    poszukaj w najbliższej Synagodze, ewentualnie w Belwederze,
  • ~anty baca
    (2014-07-14 21:24)
    fałszywy jest sikora , bez ambicji taki sam jak jaro kwaczynski
  • ~ddd
    (2014-07-14 21:23)
    TVN również śledził Kaczyńskiego z Błękitnego i co ? Aaaa! Zapomniałem,- Kaczystów można.
  • ~sdg
    (2014-07-14 21:16)
    bez sensu co za frajer a google tez poda do sadu przeciez tam sa lepsze foty
  • ~Ch....jDoooopaKamieniKooopa
    (2014-07-14 21:16)
    Włodzimierz Karpiński : Ja to mam problem Burego, którego mogę w y j e b a ć w kosmos [...]
    Zdzisław Gawlik: Nie zrobisz tego, nie dasz rady. Nie będziesz się przecież kopał ze wszystkimi. Chyba że jakoś załatwisz, że komisja będzie jakoś funkcjonowała.

    WK: Ja 3,14erdolę. No i co się stanie, gdy komisja nie przyjmie informacji do ministra. I co?
    Jacek Krawiec: Co macie jakiś problem [...]?

    WK: Bury wszystkich ich okiwał. Trzymał z Waldkiem Pawlakiem, bo ten był cwaniak.
    JK: Wy macie teraz kogoś, kto jest w kierownictwie PSL?

    WK: Tak, Urszula Pasławska. [...] Ona mówi do mnie [...] Ja nie wiem, jak ty będziesz na to patrzył, bo ja jestem wice. Myślę k u r w a, o co chodzi? No wiem, mówię, że jesteś wice. I tak parę razy powtórzyła. Mówię k u r w a, wyjąłem Google, Urszula Pasławska, a tam patrzę wiceprezes PSL [śmiech].
  • ~Powolaja w koncu jaki Rady Obwatelkiego Wyzwolenia
    (2014-07-14 21:14)
    Troch to inaczej sie kiedys nazywalo zmaist patrzec cy gosiu ma nieskalene praca fizyczn rence beda patrzec jakimaprftfel i domek z kortami. W koncu to sie tym skonczy,

    Smutnie ale na to wychodzi
  • ~WAW
    (2014-07-14 21:06)
    SĄ INTELIGENTNI, INACZEJ.
  • ~Bibilijny
    (2014-07-14 21:00)
    na patrzcie taki dworek tylko za 16 tys pensji miesięcznej brutto. jak on to robi ?
  • ~robi to?
    (2014-07-14 20:58)
    A co boi się, że są foty jak np. leje dzieci, albo żonę?
  • ~tomek
    (2014-07-14 20:53)
    to kelnerzy chcieli zobaczyc jak sie robi laske (łaske) , nagrania juz wysłali do Eurowizji, a teraz po tak obiecujacych zapowiedziach chca miec faworyta w konkursie na targach erotycznych trzymamy kcuki za was towarzyszu ministrze!
  • ~ZbyszekD
    (2014-07-14 20:33)
    QW2014-07-14 19:48 bo ty nie wykupiłeś przestrzeni nad swoim domem, a pan minister tak, nie wiem czy to prawda, ale sąsiedzi mówią, że aż do księżyca, to przy okazji kiedyś będzie miał pałac na księżycu. Jest nadzieja, że już na zawsze tam zostanie jako nasz ambasador.
  • ~WAW
    (2014-07-14 20:18)
    ~hobel2014-07-14 19:29

    jakos w chobelinie na mszy niedzielnej jego i jego rodziny nie uswiadczysz, ciekawe dlaczego ?
    ---

    BO SA INTELIGENTNI..?