Afera na miarę Amber Gold? Na celowniku emeryci

| Aktualizacja:

Emeryci godzący się dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci renty hipotecznej dużo ryzykują. Szykuje się kolejna afera porównywalna do Amber Gold - ostrzegają zarządcy spółdzielni mieszkaniowych. Wzywają rząd, by przyspieszył prace nad regulacjami dotyczącymi tak zwanej odwróconej hipoteki. 

wróć do artykułu
  • ~Ninoczka F
    (2013-08-18 22:33)
    Do czasu uchwalenia ustawy w tym względzie nikt nie powinien podpisywać umowy na odwróconą hipotekę, ludzie kiedy wreszcie zmądrzejecie, wszystkie powstające firmy chcą zarobić, niestety na ludzkiej naiwności, nikt lub prawie nikt nie jest uczciwy i los innego człowieka go mało obchodzi byle on nabił kabzę!!!
  • ~bolek
    (2013-03-12 16:33)
    Ale reklamy w TV mają piękne
  • ~zbyszek
    (2013-03-09 12:58)
    mam wrazenie ze kilku poslow juz wzielo kase za bojkot takiej ustawy i wnet wybuchnie afera i zaczna wyrzucac starych ludzi z ich mieszkan i domow i zacznie sie lament nim organy za to sie wezma to bedzie pozamiatane a kilku cwaniakow dobrze sie oblowi mysle ze to iuz bylo w innych panstwach trzeba przyznac dobry numer
  • ~EWA
    (2013-03-08 16:12)
    PRZECIETNY P[OLAK JAK MA ZALEGLOSCI TO WINDYKACJA I KONIEC ,DLACZEGO TU NIC SIE NIE ROBI???
  • ~cedek
    (2013-03-07 11:30)
    niech naszą odpowiedzią na te problemy będzie deregulacja! niech młodzi ambitni ludzie poprzejmują mieszkania! niech stare układy przestaną blokować rozwój młodzieży! oddajmy swoją przyszłość w ręce młodych i ambitnych ludzi! cała armia zderegulowanych młodych ambitnych ludzi zapewni nam godne i szczęśliwe życie!
  • ~Szalom sukinsyny
    (2013-03-04 16:51)
    Czyli parchy wykupujom Polske.
  • ~Wyborca
    (2013-03-04 09:39)
    Do sokular, Czlowieku dlaczego jestes tak naiwny? Nasi poslowie dbaja bys mial " LEPIEJ " Tak to POLSKA Kraj wszelkich MOZLIWOSCI. Rozejzyj sie w kolo jakie ni stad ni z owad powstaja, to sa ZARADNI. KUMOTRZY KUMOTROW, a ZDROWA sila Narodu klasa robotnicza pozwolila sie OTUMANIC SOLIDARNOSCIA. TWORCA tego ruchu plawi sie wLOS ANGELOS albo innym CHICAGO Tu sa LEPSZE warunki jak w USA. NA razie OSZUSCI maja sie dobrze.
  • ~jan
    (2013-03-04 08:54)
    Józef Bąk niewinny, a tak byl opluwany!
    Wkrótce zobaczymy przeprosiny Faktu.
    Mecenas Roman G. nad tym pracuje.
    Wszechmocny tatuś Bąka odwdzieczy się panu mecenasowi.
  • ~sokular
    (2013-03-04 08:37)
    Z przykrością obserwujemy z nadejściem nowego systemu postępujący kanibalizm finansowy-eliminacja słabszych,mniej szczwanych,ufnych,naiwnych.A kanibalom żyje się dobrze,np. facio z AmberGold z więzienia nawet ma czelność domagać się wypasionych poborów...
  • ~Pol
    (2013-03-03 23:45)
    TEN RZĄD TO AGENTURA ZACHODNICH BANKÓW CENTRALNYCH. Obejrzyjcie na youtube Aarona Russo "Od wolności do faszyzmu".
  • ~Pol
    (2013-03-03 23:43)
    Nic tylko założyć firmę , podpisać umowę z 1000 emerytów, wypłacić im jeną emeryturę, zaciągnąć kredyty na miliony w banku "X", a następnie zbankrutować i w ten sposób przekazać bankowi "X" tysiąc mieszkań w ramach masy upadłościowej. Proste. Czy tej pokusie mogą się oprzeć bezduszne zachodnie banki???
  • ~FRANKENSTEIN
    (2013-03-03 20:51)
    Nie tak bardzo dziwię się hochsztaplerom i innym łotrom jak temu RZĄDOWI
    " Najjaśniejszej " , że UDAJE , że jest RZĄDEM państwa , narodu.
    A gdzie są marszałkowie okrąglaka , którzy wiedzą jak się obdarować społeczną
    forsą ? Jakie prawa ustanawiają ? Takie ścierwojadztwo powinno być
    potraktowane jednym paragrafem : KTO DZIAŁA NA SZKODĘ INNYCH
    WYKORZYSTUJĄC ICH PRAWNĄ NIEWIEDZĘ IDZIE DO PAKI NA 10 LAT,
    A CAŁE MIENIE JEST REKWIROWANE. A JEŻELI PRZEPISAŁ MIENIE NA PRABABCIĘ , OJCA DYREKTORA LUB SWOJEGO KOTA TO IDZIE DO PAKI NA 40 LAT.. Ale --- takie prawo i takie państwo jacy jego posłowie i rząd.
  • ~Jan
    (2013-03-03 20:41)
    dlaczego prace trwają 4 lata ? kilku posłów dostało "premię" za opóżnianie, zgadnijcie od kogo
  • ~hanka
    (2013-03-03 18:24)
    trzeba byc ZUPELNIE naiwnym aby na cos takiego sie zlapac.
    Ten system juz dawno funkcjonowal w USA--tam go wymyslili--aby oszukac glupich staruszkow. Probowano go tez w Niemczech--ale nie bylo tylu naiwnych. I teraz posuwa sie to dalej na wschod, gdzie jeszcze mozna znalezc "swiezych" naiwnych. Powodzenia. Rzad nie jest odpowiedzialny za glupote obywateli!!!
  • ~lolo
    (2013-03-03 16:58)
    oj tam PO ma ważniejsze sprawy niż chronienie mocherów
  • ~kol.
    (2013-03-03 16:50)
    Złodziejski` nieRząd dla tylko o swoje pełne,aż się ulewa koryto,reszta go nie interesuje.
  • ~O nie !!!!!
    (2013-03-03 16:32)
    Re Artur- wiem,że tylko o to wam parchy chodzi.NIEDOCZEKANIE.Tu Usraela nie zrobicie.
  • ~OBYWATEL POLSKI
    (2013-03-03 15:48)
    TO NIE RZAD POLSKI ODPOWIADA ZA NAIWNOSC LUDZI LUDZIE STARSI I TAK JA SAM MIMO ZE MAM EMERYTURE NIE WIERZE ZE KTOS MOZE MI DAC COS ZA DARMO OSTRZEGAM TEZ PRZED KASA STEFCZYKA GDZIE NA SWOJE PIENIADZE CZEKALEM 1 MIESIAC PO ZLIKWIDOWANIU KONTA TO DOPIERO OSZUSCI
  • ~bravo