• ~przednówek
    (2018-02-09 18:51)
    Aby biznes się kręcił najłatwiej podwyższyć koszty. Technologie u nas stosowane są energochłonne i pracochłonne, na dodatek złe planowanie przestrzenne jest nieefektywne i powoduje złe wykorzystanie gruntów. Nie powinno się planować budynków, ale całe dzielnice wliczając w to drogi, zieleń i infrastrukturę, tak aby spełnione były wszystkie parametry.Materiały budowlane mogą być tańsze o ile kupowane masowo i prefabrykowane. Np w Trójmieście prefabrykaty mogłyby przypływać Wisłą na barkach z miejsc gdzie koszty są niższe np z Kujaw.Same budynki na terenach zalewowych mogłyby powstawać na palach, wtedy ceny by spadły.
  • ~tadeusz
    (2018-02-13 11:54)
    Ceny nieruchomości rzeczywiście poszły teraz w górę, ale i tak nadal opłaca się zainwestować nadwyżkę pieniędzy własnie w nieruchomość. Myślę, że to świetny pomysł na biznes i dodatkowy zarobek. Sam zakupiłem teraz piękny apartament lubicz, który zamierzam wynajmować. Rowy do piękna nadmorska miescowość, gdzie przybywa mnóstwo turystów.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.