• ~Marcin
  (2013-11-10 17:27)
  I bardzo dobrze rynek robi swoje sam ciekawe znalazłem i pozostaje tylko rozejrzeć się za kredytem. Chyba to będzie trudniejsza sprawa, znajomi mówią że nie chcieliby drugi raz tego przechodzić.
 • ~czy zmowa cenowa develop. i banków działa?
  (2013-11-12 22:16)
  Warszawka:
  Marvipol - by odzyskć płynność zapowiedział emisję obligacji ,,których zabezpieczeniem będą niesprzedane mieszkania"
  Polnord - by odzyskać płynność od zaraz chce sprzedać działki na Wilanowie i ogranicza plany budowalane na 2014
  Gant - próbował ,,rolować" dług ...a wyrolował Klientów składając wniosek o upadłość

  ...a Puls Biznesu i jego pseudo eksperci na podstawie raportu HomeBroker i Getin ...powtarzają brednie jak to: ceny rosną, sprzedaż szaleje
  - ludziska nie dajcie się oszukać 5tys. w wawce gwarantuje im 2tys. marży
 • ~maxa
  (2013-11-12 22:53)
  no bo jak się nie wie gdzie szukać kredytu to jest trudno. ja zrobiłam najpierw wywiad środowiskowy a potem na spokojnie wszystko przeanalizowałam i w efekcie trafiłam do skoku chmielewskiego. tam się okazało,że mają już kredyty długoterminowe, w tym hipoteczne. większe szanse że uda się tam niż w banku. a dla nas faktycznie ich oferta była najlepsza i mamy mieszkanie!
 • ~Agent Nieruchomości
  (2013-11-27 20:42)
  W ten weekend developer JW Construction organizuje na swoich inwestycjach w Warszawie Open weekend. W ofercie między innymi nowe mieszkania od 4600 zł/m2 i roczne wakacje czynszowe! Szczegóły na stronie developera.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.