• ~Aurelia
  (2013-11-13 08:15)
  Warto znać wszystkie warunki niezbędne do udziału w programie MDM więcej na poradnik inwestowania.
 • ~ola
  (2013-11-18 11:17)
  No ja nie mam na to szas dlatego nawet się nie szykuję. Teraz mam zdolność w skoku Chmielewskiego dlatego zamierzam z tego skorzystać. Wniosek już złożyłam i teraz tylko czekam na jego rozpatrzenie.
 • ~Martyna
  (2014-02-11 14:26)
  Są jakieś nieścisłości w tym artykule, jedną z nich jest : na stronie napisali Państwo:
  "Co więcej, o ile osoba samotna lub rodzina dostaje 10 proc. jednorazowej dopłaty do wkładu własnego niezbędnego do wzięcia kredytu, to w przypadku rodzin z jednym dzieckiem wsparcie wzrośnie o 5 proc. Jeśli w piąć lat od zaciągnięcia kredytu urodzi się kolejne dziecko, to dopłata pójdzie w górę o kolejne 5 proc" kolejne 5% proc w trakcie tych 5 lat dostaje się, jak urodzi się, bądź zostanie przysposobione 3 lub kolejne dziecko. Więc w przypadku posiadania 1 dziecka przed złożeniem wniosku - możemy otrzymać 15% dofinansowania wkładu własnego, jednak w momencie, gdy w ciągu 5 lat urodzi się nam tylko jeszcze jedno dziecko, gdzie w sumie będzie ich dwójka, to nie należy się kolejne 5%. Żeby nie być gołosłowną , to podaję art, w którym jest to zawarte art 8 ust 1 pkt 2
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.