• ~Kasia z Arbiton
  (2019-07-14 00:00)
  Trendy przychodzą i odchodzą. Oczywiście, nie nie stoi na przeszkodzie, by się w nie wsłuchiwac i nini inspirować, warto jednak w mieszkaniu postawić na neutralną wysokojakościową bazę, która będzie stanowić tło do wymiany dodatków i dodawania nowych elementów. Dobra baza to przede wszystkim porzadnie zrobione ściany, ładna stolarka drzwiowa i okienna i dobra podłoga. Dobra podłoga - czyli jaka? Odporna na duże natężenie ruchu, wytrzymała, trwała i atrakcyjna wizualnie? Dobrze sprawdzą się panele winylowe, np. Arbiton. Sa długowieczne i odporne na intensywne użytkowanie. Wodoodporna powłoka (która jednocześnie jest antypoślizgowa) sprawia, że dają sobie radę nawet w łazience i kuchni. Są ciepłe w dotyku i mają miłą fakturę, przyjemnie chodzi się po nich boso. Jesli zdecydujemy się na ogrzewanie podłogowe, będą dobrze z nim współpracowac i pozwolą na ekonomiczne korzystanie. Cieszą też oko ładnym wyglądem. Wiernie imitują prawdziwe drewno albo kamień. Dodatkowe bonusy? Przyjazne dla alergików, wolne od ftalanów, antystatyczne i antybakteryjne.
 • ~Kasia
  (2019-04-18 23:33)
  Dużo nieoczywistych podpowiedzi, zwłaszcza te o łączeniu pozornie niepasujących elementów. Czekam na swoje m na osiedlu CITY SFERA i też zamierzam eksperymentować.
 • ~Patka
  (2019-04-19 13:58)
  Ja właśnie jestem po remoncie mieszkania i jestem zachwycona efektem końcowym!!! Wykonanie tego zleciłam biuru projektowemu D&D Projekt i w 100% spełnili moje życzenia. Mieszkanie wygląda bardzo nowocześnie oraz łączy w sobie obecne trendy. Dominują mocne kolory. Każdy pokój to tzw "inna bajka" ale całościowo wszystko pięknie się prezentuje. Jestem mega szczęśliwa!
 • ~Kręcioła
  (2019-08-04 22:36)
  Z tymi mieszkaniami to wcale nie jest tak prosto - oprócz zakupu trzeba jeszcze pomyśleć o wyposażeniu, a wcale nie jest to proste. Ja całą tę część powierzyłam firmie projektowej DD Projekt, żeby to oni zaplanowali jak ma wszystko wyglądać - co więcej oni robią tez realizację co cieszy mnie jeszcze bardziej :)
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.