• ~ka-ac
    (2019-02-19 11:56)
    NO I CO Z TEGO? Czy jako popularny muzyk nie mógł zarobić na duży dom? I jeszcze te WIELKIE owczarki! Doprawdy wstrząsające! Proponuję dwie wielkie pały w redakcji do pukania się w puste łby.
  • ~Podsumowanie osiagniec posla
    (2019-02-19 09:29)
    Co wy chceta od tego kukiza, gral na gitarze I darl mo.rde.. to sie dorobil chalupy...a teraz drze mo.de...w polityce to ma na utrzymanie tego cie dorobil graniem na gitarze I darciem mo.rdy...
  • ~adawlo
    (2019-02-19 08:45)
    widać jaką wielką krzywdę wyrządziła mu PO za swoich rządów
  • ~Devildriver
    (2019-02-19 09:53)
    spoko chawira.... miał to sobie zbudował. koniec pieśni.
  • ~Sąsiad kukiza
    (2019-02-19 08:20)
    Tylko proszę zapytać się mieszkańców Łosiowa jaka Kukiz mają opinie są to ludzie zarozumiali w szczególności teraz jak Kukiz przesiaduje w sejmie,osoby bez tzw moralnego serca ,wynoszą się jakby ktoś ich posadził na białym koniu.Mieszkancy czekają na dokładne rozliczenie ich porzez odpowiednie organy ,gdyż muzyka tego im nie udostępniła tego majatku
  • ~qwerty
    (2019-02-19 07:29)
    Obfotografowane z zewnątrz , bo do środka ******ojada nie wpuścili, i słusznie.
  • ~DANUTA
    (2019-02-19 06:32)
    WSZYSCY-ONI-JEDNAKOWI-PED-ZA-SZMALEM-BUDUJA-PALACE-AKUKIZ-WYPIZS-WYMALUJ-TAKIE-GLUPSTWA-PLECIE-JAKRYSIO-CZAR.SAS-.I.JACUPREZES-TWP-BO-JARUSJESTTAKIM-BOZKIEM-NA-GLINIANYCH-NOZKACH.
  • ~taktak
    (2019-02-19 09:38)
    Kukiz ponoc muzyk o ktorym nikt nie slyszal i … polityk o ktorym ktos tam slyszal miedzy odra a bugiem. Prawie wszyscy co siedza w tym tzw. sejmie to nagle multimilionerzy. To samo dotyczy tysiecy na roznych szczeblach jakiejkolwiek wladzy i gdziekolwiek. Polak to cwaniaczek i kombinator.
  • ~Misio..,,,,......,,,,,..,,.,
    (2019-02-19 12:18)
    Pracował w Hameryce, to się dorobił . Raczej nie widzę luksusu, zwykła góralska chałupa , niepiętrowa ze strychem. Tak mieszka uczciwy człowiek
  • ~Wandol