• ~wybitnego dziadka miał
    (2019-02-08 22:30)
    Piotr Kraśko to wnuk niejakiego Wincentego Kraśki, znanego w latach 40, 50 ,60 i 70-tych,stalinowca, członka KC PZPR. Wincenty Kraśko był, swego czasu, redaktorem naczelnym Kuriera Szczecińskiego, tudzież innych bolszewickich gazet! Specjalista on utrwalania władzy ludowej w interesie imperialnych aspiracji sowietów! Całkowicie zaprzedany tzw. "przyjaźni polsko-radzieckiej" Reasumując: Piotr Kraśko, mistrz od mieszania w głowach niezbyt rozgarniętych Polaków, miał wybitnego, w tej dziedzinie, dziadka i zapewne na nim się wzorował.
  • ~matylda
    (2019-02-08 19:46)
    A co nas to obchodzi? Celebryci to specjalna kasta obracająca się wokół siebie, ślepi i głusi na innych. Nie zazdroszczę, niech im się dobrze mieszka.
  • ~Babciajaga
    (2019-02-08 19:31)
    Oj, no i juz pana Boga zlapal za nogi?
  • ~NieZazdroszczę
    (2019-02-08 22:13)
    .... zasypiać i budzić się z widokiem na prezent józefa.... KWESTIA GUSTÓW?
  • ~frankowicz
    (2019-02-08 20:50)
    Kupił - czynność dokonana, można domniemywać, że zapłacił. Czyli nieuczciwy i niekryształowy.
  • ~head
    (2019-02-09 14:11)
    Rozumiem że apartamenty na Zlotej kupują ludzie bogaci. Mamy tam kuchnię+jadalnię +salon w jednym pomieszczeniu. Za ca 30 tys.m2. Bogaty lokator przyjmuje gości, którzy siedzą przy stole w jadalni, a parę metrów dalej gosposia miesza w garnkach, zapachy kuchenne się rozchodzą. Ani się nie pogada, ani komfortu nie ma. Patologia. Drugi problem: okna się nie otwierają, kto je myje z zewnątrz i jak często?
  • ~św.NH
    (2019-02-09 11:54)
    Głupi, super błazen szoku.
  • ~Arbiter Elegantarium
    (2019-02-09 10:20)
    A mnie się pani Karolina podoba !
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-02-09 15:54)
    Oj tam, oj tam. A w K-Towers byłby apartament z jeszcze ładniejszym widokiem. Byłby ale chyba nie będzie. Wielka szkoda.
  • ~PW🇵🇱
    (2019-02-10 15:43)
    A g....no mnie to obchodzi...