• ~Kolejny polaczek cwaniaczek Krasko
    (2019-02-19 09:55)
    Kolejny polaczek cwaniaczek: Piotr Kraśko, faktycznie wnuk Wincentego Kraśki starego PZPRowca ::))
  • ~Baja
    (2019-02-14 10:04)
    Niektóre komentarze to głos nienawiści , my Polacy mamy dużo w sobie zazdrości i nienawiści ochyda . Panie Kraśko gratulacje niech się państwu dobrze mieszka w nowym miejscu. Kto pracuje ten ma.
  • ~szlachcic
    (2019-02-14 08:20)
    Też tam kupiłem, o mnie też napiszecie?
  • ~rozbiegany wzrok
    (2019-02-13 14:56)
    żle mu z oczu patrzę.
  • ~Glupi Jasiek
    (2019-02-11 17:16)
    A wszystkim na forum lata gula.
  • ~Grejzer
    (2019-02-11 15:43)
    Wincenty pewnie byłby dumny z wnuka...
  • ~Grzechu_comeback
    (2019-02-11 08:45)
    to "niezależne" dziennikarstwo jest niesamowicie biedne.... teraz jest podobno "jak za komuny", gdy człowiek kompletnie nigdzie roboty nie mógł znaleźć (serio!)..... SKĄD KASA???
  • ~PW🇵🇱
    (2019-02-10 15:43)
    A g....no mnie to obchodzi...
  • ~Dagma
    (2019-02-09 22:28)
    Podobno zapłacił 17 mln. Czy urząd skarbowy sprawdził jego pity?
  • ~krajanka
    (2019-02-09 19:54)
    Dziadzius,Wincenty Krasko,to chyba przez jakis czas partyjniacki minister kultury o ktorym chodzil kawal,ze szukal kosciola,gdzie odbywa sie "Wesele Figara"! Wnuczek godny dziadka.
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-02-09 15:54)
    Oj tam, oj tam. A w K-Towers byłby apartament z jeszcze ładniejszym widokiem. Byłby ale chyba nie będzie. Wielka szkoda.
  • ~Miksturra
    (2019-02-09 15:23)
    A co wspolnego, z Wincentym K., ma dziennikarz , wnuk, Piotr K.??? Na apartament w Warszawie, Dubaju, Londynie czy Teheranie, dziennikarz-wnuk zapracowal sam wraz ze swoja biznes-zona. I tyle w temacie. Nich dalej zarobkuja, buduja domy, podrozuja...etc.
  • ~head
    (2019-02-09 14:11)
    Rozumiem że apartamenty na Zlotej kupują ludzie bogaci. Mamy tam kuchnię+jadalnię +salon w jednym pomieszczeniu. Za ca 30 tys.m2. Bogaty lokator przyjmuje gości, którzy siedzą przy stole w jadalni, a parę metrów dalej gosposia miesza w garnkach, zapachy kuchenne się rozchodzą. Ani się nie pogada, ani komfortu nie ma. Patologia. Drugi problem: okna się nie otwierają, kto je myje z zewnątrz i jak często?
  • ~św.NH
    (2019-02-09 11:54)
    Głupi, super błazen szoku.
  • ~Arbiter Elegantarium
    (2019-02-09 10:20)
    A mnie się pani Karolina podoba !
  • ~wybitnego dziadka miał
    (2019-02-08 22:30)
    Piotr Kraśko to wnuk niejakiego Wincentego Kraśki, znanego w latach 40, 50 ,60 i 70-tych,stalinowca, członka KC PZPR. Wincenty Kraśko był, swego czasu, redaktorem naczelnym Kuriera Szczecińskiego, tudzież innych bolszewickich gazet! Specjalista on utrwalania władzy ludowej w interesie imperialnych aspiracji sowietów! Całkowicie zaprzedany tzw. "przyjaźni polsko-radzieckiej" Reasumując: Piotr Kraśko, mistrz od mieszania w głowach niezbyt rozgarniętych Polaków, miał wybitnego, w tej dziedzinie, dziadka i zapewne na nim się wzorował.
  • ~NieZazdroszczę
    (2019-02-08 22:13)
    .... zasypiać i budzić się z widokiem na prezent józefa.... KWESTIA GUSTÓW?
  • ~frankowicz
    (2019-02-08 20:50)
    Kupił - czynność dokonana, można domniemywać, że zapłacił. Czyli nieuczciwy i niekryształowy.
  • ~matylda
    (2019-02-08 19:46)
    A co nas to obchodzi? Celebryci to specjalna kasta obracająca się wokół siebie, ślepi i głusi na innych. Nie zazdroszczę, niech im się dobrze mieszka.
  • ~Babciajaga
    (2019-02-08 19:31)
    Oj, no i juz pana Boga zlapal za nogi?

Może zainteresować Cię też: