• ~MKoro
    (2018-10-18 08:05)
    Nie jest zły, na pierwszy rzut oka. Nawet basen wystylizowany na termy niezbyt razi. Z jednym wyjątkiem: temu, kto kazał pomalować kolumny na czerwono, zrobiłbym krzywdę.
  • ~Taki
    (2018-10-18 08:56)
    Jako mieszkaniec Konstancina, mówię, żenta cena nie robi na mnie żadnego wrażenia ;).
  • ~m-53
    (2018-10-18 09:33)
    Jeżeli aleja platanów ma 300 m długości to działka ma wymiary ok. 40 x 350 m. Kiszkowata.
  • ~Wiarus
    (2018-10-18 10:21)
    krzyż wiszący na ścianie na basenie, rabaty róż w stylu przyklasztornym. Jakiś kościelny oligarcha się pozbywa? ;)
  • ~Misio.,,,,,,...,,,.,,.,.,.,
    (2018-10-18 10:25)
    A jak wygląda kuchnia i wychodek, bo po tych atrybutach można poznać prawdziwą wartość nieruchomości?
  • ~Ciek kawy
    (2018-10-18 11:07)
    Sorry, czegoś nie rozumiem . . . Jak wygląda to " WYSTAWIENIE W HISTORII KRAKOWA " ???????
  • ~POLONUS
    (2018-10-18 12:24)
    TUSK to ksiazkowy przyklad KOLABORANTA
  • ~Ygrek
    (2018-10-18 18:31)
    POLONUS to książkowy przykład przyglupa.
  • ~kwr
    (2018-10-19 14:00)
    Co to jest "Historia Krakowa". Podobno można tam kupić najdroższy dom :)
  • ~wyborca/gdzie jest teraz dom moich Rodzicow ?
    (2018-10-19 14:40)
    Jaki dom. Dom Rodzinny i mojego Taty wraz z pozostałymi zabudowaniami poprzez Holerna wojne WWII zniknal z planety. Podobnie dom mojej Mamy. No More Family Home. Fajno ? Wszystkp przepadlo, a nawet niema winnedo. Czy to jest sprawiedliwe w XXI Century ?
  • ~wojtas
    (2018-10-19 14:48)
    autor chyba jeszcze nie do końca zna polską składnię pisac każdy może ale po co gorzej ? i po co to xczytać
  • ~Andrew
    (2018-10-20 10:03)
    Rydzyk kupi
  • ~jhgfd
    (2018-10-20 10:08)
    Tytuł pisany przez analfabetę albo pracownika z Ukrainy.
  • ~wert
    (2018-11-16 11:13)
    działka to koszt około 2 mln jeśli faktycznie gdzieś w pobliżu aglomeracji oraz zależy z jakim dostępem do drogi, bo jak wjazd przyblokowany zabudową to te metry za domem im więcej tym taniej za m2. na wolną przestrzeń można przecież patrzeć za darmo, na cudzą też. dom z przybudówką koszt max 4 mln, ogród 0,3 mln co daje łącznie max 6.3 mln. gdzie tu 20 mln??
  • ~wert
    (2018-11-19 13:55)
    wolałbym za 5 mln kupić apartamet (kupi się duży) na południu Hiszpani lub Francji i za resztę czyli 15 mln żyć z odsetek zamiast wydać 20 mln i pracować aby utrzymać dzaiałkę z budynkiem.

Może zainteresować Cię też: