• ~matylda
    (2018-02-27 11:43)
    A może niech Żyła i jego żona piorą brudy bez naszego udziału? Nie zachowujmy się jak kiedyś baby plotkary.
  • ~magiel
    (2018-02-27 12:28)
    to intrygujace, co bedzie w nastepnym odcinku ? kto jeszcze dołaczy do telenoweli, czy Zyły sie pogodzą ? dlaczego justyna ma takie chude nogi ? czy nowa wybranka Piotrka jest bardziejsza?
  • ~Franz
    (2018-02-27 12:40)
    Telefon jej wyrósł na mordzie od tej zawiści
  • ~Meg
    (2018-02-27 13:08)
    On jak przyglup a ona nie wiele lepsza...jak małe dzieci...żenada...kasa uderzýla do głowki...
  • ~Stan2
    (2018-02-27 14:00)
    Tera mietła i szmata i trzeba sprzątać. Jeszcze śnieg odgarnąć.
  • ~asdf
    (2018-02-27 14:18)
    To taka gra pod publiczke, publiczne pranie rodzinnych brudow?
  • ~Franz
    (2018-02-27 14:54)
    Ciekawe co ta pani studiuje. Komentarze na pudelku?
  • ~ddd
    (2018-02-27 14:56)
    ale cy cki ma fajne, nie powiem
  • ~sciezkojarek
    (2018-02-27 16:30)
    Welbie sie po...balo
  • ~Leon
    (2018-02-27 16:43)
    Ulubionym zajęciem tej pani jest robienie fotek i wrzucanie ich do sieci.Próżność współczesnych kobiet nie zna granic.
  • ~jeszcze wszystko przed wami
    (2018-02-27 17:09)
    Przyjaciol, partnerow poznajemy w biedzie. Mysle, ze P. Justyna i p Piotr Zyla nie dorosli do tego aby byc partnerami (to dosyc typowe dla milenijnego POkolenia wielu bogatych polskich srodowisk - rozpieszczonego, niedoswiadczonego zyciowo . Powinni zmienic zainteresowania w innym kierunku - zamiast myslec o wizerunku, zyciu w luksusie, ogladania sie na drugego partnera powinni poczytac literature ktora zmusza do myslenia - np. Szekspir, Jan Pawel II - koncepcja milosci JPII -milosc, odpowiedzialnosc, wiedza o czlowieku, sluzba innym. Ale aby zrozumiec tych nauczycieli zycia trzeba tez wiele doswiadczyc w zyciu (rowniez rzeczy smutnych, bolesnych). Jak mowil Jezus - trzeba urodzic sie jeszcze raz (duchowo) - dopiero wtedy naprawde zaczyna sie ZYCIE. Powodzenia.
  • ~adrian
    (2018-02-27 18:58)
    bardzo pospolita utleniona poleczka pozująca na gwiazdę....ale może w tym chłopskim społeczeństwie jest to "cool"..
  • ~też pytam
    (2018-02-27 21:21)
    Chora dziewczyna/kobita na głowę. Wycyckała Piotra i poszła w "tango"?
  • ~PP
    (2018-02-28 04:20)
    Nie dziwię się, że Piotrek zmienił partnerkę ..... Na Jego miejscu też bym tak zrobił. Przecież to babsko nic innego nie robi tylko telefonem się bawi. Kto by to wytrzymał na dłuższą chwile? Żenada .... Wszystko ma na sprzedaż, żeby tylko zainteresować sobą media. Chce dorównać Ance Lewandowskiej i żonie Kamila Stocha. Ale to tak nie działa. Te dziewczyny mają klasę a Justyna tylko tępą i zawziętą gębę.
  • ~smilling
    (2018-02-28 07:01)
    Długo sobie nie pomieszkał.
  • ~jerzy
    (2018-02-28 07:39)
    dajcie sobie spokoj z tymi głupimy komentarzami
  • ~obseerve
    (2018-02-28 08:24)
    Stare przyslowie mowi; z maciusia nie ma zartow ! wacek zmarnieje niestety a dziura zostanie dziura i- jeszcze pyskujaca! Aha .
  • ~kkkk
    (2018-02-28 23:40)
    dom jak dom ale mebel sobie wstawil nie do pozazdroszczenia , malyszomania zagniezdzila sie .....
  • ~w
    (2018-03-05 10:38)
    Miala pieniadze, to widac na to urzadzanie,dobrze sie urzadzila.
  • ~Barbara Dibbe
    (2018-03-06 07:44)
    Dobrze gdyby TATA p.Zyla wrocil do swoich pociech.......