• ~Krakus
    (2018-03-23 16:09)
    O je alez to biydula Dajciez temu biedactwu cos zjesc.
  • ~Dd
    (2018-03-08 00:09)
    Gardzilem sportowcami (wszystkimi) zanim to bylo modne...
  • ~Barbara Dibbe
    (2018-03-06 07:44)
    Dobrze gdyby TATA p.Zyla wrocil do swoich pociech.......
  • ~w
    (2018-03-05 10:38)
    Miala pieniadze, to widac na to urzadzanie,dobrze sie urzadzila.
  • ~kkkk
    (2018-02-28 23:40)
    dom jak dom ale mebel sobie wstawil nie do pozazdroszczenia , malyszomania zagniezdzila sie .....
  • ~obseerve
    (2018-02-28 08:24)
    Stare przyslowie mowi; z maciusia nie ma zartow ! wacek zmarnieje niestety a dziura zostanie dziura i- jeszcze pyskujaca! Aha .
  • ~jerzy
    (2018-02-28 07:39)
    dajcie sobie spokoj z tymi głupimy komentarzami
  • ~smilling
    (2018-02-28 07:01)
    Długo sobie nie pomieszkał.
  • ~PP
    (2018-02-28 04:20)
    Nie dziwię się, że Piotrek zmienił partnerkę ..... Na Jego miejscu też bym tak zrobił. Przecież to babsko nic innego nie robi tylko telefonem się bawi. Kto by to wytrzymał na dłuższą chwile? Żenada .... Wszystko ma na sprzedaż, żeby tylko zainteresować sobą media. Chce dorównać Ance Lewandowskiej i żonie Kamila Stocha. Ale to tak nie działa. Te dziewczyny mają klasę a Justyna tylko tępą i zawziętą gębę.
  • ~też pytam
    (2018-02-27 21:21)
    Chora dziewczyna/kobita na głowę. Wycyckała Piotra i poszła w "tango"?
  • ~adrian
    (2018-02-27 18:58)
    bardzo pospolita utleniona poleczka pozująca na gwiazdę....ale może w tym chłopskim społeczeństwie jest to "cool"..
  • ~jeszcze wszystko przed wami
    (2018-02-27 17:09)
    Przyjaciol, partnerow poznajemy w biedzie. Mysle, ze P. Justyna i p Piotr Zyla nie dorosli do tego aby byc partnerami (to dosyc typowe dla milenijnego POkolenia wielu bogatych polskich srodowisk - rozpieszczonego, niedoswiadczonego zyciowo . Powinni zmienic zainteresowania w innym kierunku - zamiast myslec o wizerunku, zyciu w luksusie, ogladania sie na drugego partnera powinni poczytac literature ktora zmusza do myslenia - np. Szekspir, Jan Pawel II - koncepcja milosci JPII -milosc, odpowiedzialnosc, wiedza o czlowieku, sluzba innym. Ale aby zrozumiec tych nauczycieli zycia trzeba tez wiele doswiadczyc w zyciu (rowniez rzeczy smutnych, bolesnych). Jak mowil Jezus - trzeba urodzic sie jeszcze raz (duchowo) - dopiero wtedy naprawde zaczyna sie ZYCIE. Powodzenia.
  • ~Leon
    (2018-02-27 16:43)
    Ulubionym zajęciem tej pani jest robienie fotek i wrzucanie ich do sieci.Próżność współczesnych kobiet nie zna granic.
  • ~sciezkojarek
    (2018-02-27 16:30)
    Welbie sie po...balo
  • ~ddd
    (2018-02-27 14:56)
    ale cy cki ma fajne, nie powiem
  • ~Franz
    (2018-02-27 14:54)
    Ciekawe co ta pani studiuje. Komentarze na pudelku?
  • ~asdf
    (2018-02-27 14:18)
    To taka gra pod publiczke, publiczne pranie rodzinnych brudow?
  • ~Stan2
    (2018-02-27 14:00)
    Tera mietła i szmata i trzeba sprzątać. Jeszcze śnieg odgarnąć.
  • ~Meg
    (2018-02-27 13:08)
    On jak przyglup a ona nie wiele lepsza...jak małe dzieci...żenada...kasa uderzýla do głowki...
  • ~Franz