• ~Locke
    (2014-08-23 17:50)
    dobrze, że zmieniliście. Usuwanie komentarzy jest jednak słabe. Jako gazeta pokazaliście, że macie w dupie opinię czytelników
  • ~ewa koby
    (2014-08-23 17:59)
    k ktos sie powiesil w domu to bedzie przesladowal tych ktorzy sie wyprowadzili ewa koby
  • ~scott
    (2014-08-23 18:06)
    zrobic muzeum nikt nie kupi tej POsiadlosci
  • ~HAN SOLOrz
    (2014-08-23 19:04)
    Phii,... ależ skromna ta chatynka! Nic dziwnego, że się powiesił skora mieszkał tak nędznie.
  • ~Joszko
    (2014-08-23 19:30)
    Może ktoś w końcu zrozumie, że wyświechtane przysłowie o pieniądzach, które szczęścia nie dają jest coś warte .
  • ~troszkę zazdrości w komentarzach
    (2014-08-23 20:00)
    ale i tak nieźle... Tym,którzy zazdroszczą życzę talentu i pracowitości bo mogą osiągnąć jeszcze więcej.Życzę także wiele zdrowia bo jak się w tym (i wielu innych) wypadku okazuje wartością jest wartością nadrzędną.
  • ~chrześcijanin
    (2014-08-23 20:09)
    Jak 2:5 Posłuchajcie, bracia moi umiłowani! Czyż to nie Bóg wybrał ubogich w oczach świata, aby byli bogatymi w wierze i dziedzicami Królestwa, obiecanego tym, którzy go miłują?
  • ~evr
    (2014-08-23 20:10)
    też bym się powiesił jakbym to miał.
  • ~fuc
    (2014-08-23 20:20)
    Ssadze ze na rynku bedzie bardzo krotko, amatorzy kupna juz sa , nawet KGB-owic Putin chce ja kupic i zrobic dywersje na zlosc Obamie.
  • ~podoba mi się
    (2014-08-23 20:23)
    Bardzo gustownie i ze smakiem urządzone, czego nie można powiedzieć o nowobogackich ruskach, gdzie wszystko od razu musi kapać złotem.
  • ~niepotrzebnie martwił się o cały świat
    (2014-08-23 20:49)
    A na jaką cholerę trzymał w domu całą piwnicę wina? Tyle lat się leczył z alkoholizmu ale nie oduczyli go , że alkoholik nie może mieć w domu alkoholu, coś mi to wszystko"kupy" się nie trzyma. Żoneczka nie dopilnowała aby ten wielki człowiek i aktor wziął poranną porcję leków na depresję a może "coś" lub "ktoś" dopomogło mu w drodze do krainy wiecznych łowów no np. od czego miał te dziwne zadrapania na nadgarstkach?
  • ~jan
    (2014-08-23 21:46)
    czy to nie kretyństwo płacić takim ludziom olbrzymie pieniądze za jakieś filmy ? to obrzydliwe
  • ~Bader
    (2014-08-23 22:44)
    ~evr2014-08-23 20:10
    też bym się powiesił jakbym to miał.

    W Polsce nie musiałbyś kiwnąć palcem. Utopiła by cie w łyżce wody najbliższa rodzina. A na koniec za skromne "co łaska" spoczął byś w naszej ukochanej ojczystej ziemi. Amen.
  • ~Janosik zawsze miał rację
    (2014-08-23 23:36)
    ~Joszko2014-08-23 19:30
    Może ktoś w końcu zrozumie, że wyświechtane przysłowie o pieniądzach, które szczęścia nie dają jest coś warte .


    Pieniądze szczęście dają ,ale jak się kończy popularność, to kończą się pieniądze i zostaje tylko sznur.
  • ~Czytajcie Biblie
    (2014-08-23 23:45)
    Jezus podał zasade, ktora pomaga obiektywnie ocenic religie. Powiedział: „Kazde drzewo poznaje sie po jego owocu” (Łukasza 6:44). Kiedy wiec chcemy
    dokonac oceny jakiejs religii, warto sie zastanowic, jakie wydaje ona owoce. Na przykład czy nie przywiazuje sie w niej zbyt wielkiej wagi do pieniedzy? Czy jej członkowie w kwestii konfliktow zbrojnych oraz zasad moralnych postepuja zgodnie z tym, co mowi Biblia?
    Jezus, załozyciel chrystianizmu, powiedział:
    „Darmo otrzymaliscie, darmo dawajcie” (Mateusza 10:8). Oredzie biblijne jest bezcenne i powinno byc dostepne dla kazdego, kto chce je poznac. A czego naucza Kosciol? Jakie sa jego owoce?
    Przywodcy religijni nie daja dobrego przykładu. Kler nie przekazuje swoim wiernym
    niezbednych wskazowek moralnych opartych na Biblii. Nie dziwi zatem fakt,ze zdaniem wielu Bog nie interesuje sie ich stylem zycia!
    Bog Jahwe pragnie jednak,zebysmy zaznawali rzeczywistego i trwałego szczescia.Mozemy to osiagnac jedynie dzieki poznaniu prawdy o Nim i trzymaniu sie jej w zyciu (Psalm 144:15; Mateusza 5:3). Czytajcie Biblie!
  • ~Naparstek
    (2014-08-24 00:15)
    Chyba tłumaczyła osoba, która w ogóle nie ma pojęcia o powierzchni anglosaskiej
    - 1 akr = 4046 m2.
    Podano, ze działka Roberta Williamsa ma 653 ha.
    - W oryginale napisano:"600-acre estate known as Villa Sorriso" - "posiadłość znana jako Villa Sorriso ma 600 akrów"
    Obliczamy:600 x 0,4046 ha = 242,76 ha , a nie 653 ha.

    Błędem jest, ze dom jest tak wielki - NIE MA SAM DOM 2 HEKTARÓW --20 tys,. m2
  • ~J.Landa
    (2014-08-24 02:09)
    a gdzie wisiał?
  • ~Q
    (2014-08-24 02:12)
    ale kicz!
  • ~wigraszek
    (2014-08-24 07:31)
    Nie kupię!
  • ~MAREK
    (2014-08-24 08:50)
    W WASZYCH KOMENTARZACH CZUĆ ,ZAZDROSĆ ,NIENAWIŚĆ I CHAMSTWO ,NIESTETY TERAZ POLAK POLAKA BY UTOPIŁ W ŁYŻCE WODY ,JEŻELI JEST TLKO LEPSZY I BOGATSZY OD NIEGO ,WIEM ŻE WIĘKSZOSC POLAKÓW W TYM SKORUMPOWANYM KRAJU RZĄDZONYM PRZEZ ZŁODZIEI KLEPIE BIEDE ,ALE MNIE TEŻ SIĘ NIE PRZELEWA ALE LUBIŁEM TEGO AKTORA JEGO FILMY WZRUSZAŁY MNIE DO ŁEZ A ON BYŁ DOSKONAŁYM AKTOREM .

Może zainteresować Cię też: