• ~motek
    (2014-05-28 05:12)
    Bardzo ładny pałac.
  • ~słoik
    (2014-05-28 17:35)
    o jak miło, to przecież wazniejsze niz fałszowanie wyborów. Brawo dziennik i prawdziwe dziennikarstwo!
  • ~Robnad
    (2014-05-28 17:40)
    co niby robi, pracuje, i jeszcze głową?
    odkąd to la grande bouffe oznacza pracuje?
  • ~Dzidzia z ronda Lemingów
    (2014-05-28 17:48)
    ojejku jaka ważna informacja, chyba sie zsikam
  • ~janek
    (2014-05-28 17:50)
    Ładny pałac tylko Ubecki analfabeta tam nie pasuje
  • ~św.NH
    (2014-05-28 17:56)
    SERDEL W PIĘKNYM PIERDLU.
  • ~nie wierzę
    (2014-05-28 18:14)
    Pracuje ?! Ten darmozjad pracuje ???!!!
  • ~Matoł Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-28 18:32)
    Jak ciężko pracuje to ma luksusy .Brawo Panie Prezydencie , tylko ciężką pracą ludzie się bogacą . Taki Janukowicz też miał ładny pałac , ale ten to harował ho,ho,ho...
  • ~syn piotrusia
    (2014-05-28 18:44)
    tam gdzie PRZEBYWA Bronisław Komorowski !!! wybaczam Dziennikowi ten błąd ;-))
  • ~Szef Biura Prasowego Towarzysza Szmaciaka@2014
    (2014-05-28 18:52)
    Chyba wiecie o tym, ze dlatego w Polsce nie aresztowano przez ostatnie 24 lata zadnego ruskiego szpiega, bo takie decyzje trzeba każdorazowo konsultowac z centralą KGB w Moskwie, a odpowiedź jest oczywiscie za kazdym razem odmowna!!!
    Tak nam to załatwił Bolek, zatwierdził Kwach, a tę tradycję podtrzymuje obecny rezydent pałacu (nomen-omen) namiestnikowskiego!!!

    Jesli ktos ma inne dane na ten temat i potrafi podjac w tej sprawie merytoryczna dyskusje - zapraszam!

    PS.: Żeby zrealizować projekty budowlane Korwina - nie trzeba wcale wyjeżdżać do Brukseli!
    Porządki należy rozpoczynać na własnym podwórku!!!
  • ~obserwator PO
    (2014-05-28 19:01)
    komoruski POpatruje na zyrandol ot I cala praca
  • ~007
    (2014-05-28 19:27)
    PO tej profanacji trzeba będzie odkażać Pałac Prezydencki.
  • ~jaaa35
    (2014-05-28 19:34)
    Do 'Bezrobotny'-sprawdzaj w słowniku jak się pisze druh!!! Nie dziwię się,że nie masz pracy!!! Do podstawówki wracaj!!!
  • ~profesor Krystyna
    (2014-05-28 19:39)
    I to wszystko Pan Prezes niesłusznie utracił !
  • ~józef bąk
    (2014-05-28 19:45)
    po co Bronkowi tyle książek? Przeciez on wiedzę czerpie z Wikipedii jak wiekszość PełOwskich lemingów!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-28 19:49)
    Co PISiury...
    wasz szczerbaty kurdupel tam nigdy nie zamieszka ))))
    Zimny jarus...to milo brzmi )))
    Nic nie kumacie, przeciez panprezes odniósl zwyciestwo. Moralne oczywiscie.
    Moralnie to on byl nawet ..internowany. Trauma trwa od tamtej..herbatki z paczkami.
  • ~smaug
    (2014-05-28 20:28)
    "Tam, gdzie pracuje Bronisław Komorowski. " - to łon pracuje ? Od razu zacząłem się bać.
  • ~WSI Bronek z RUSKIEJ BUDY
    (2014-05-28 20:39)
    od 2010 roku ten budynek stał się m a ł y m Kremlem
  • ~zielona wyspa
    (2014-05-28 20:39)
    Ten człowiek wątpliwego pochodzenia nigdy nie pracował i nie pracuje bo czy można nazwać pracą podpisywanie wszystkiego co mu Tusku podsunie .
  • ~Ateista
    (2014-05-28 20:58)
    Pan Komorowski jest lubianym Prezydentem, ale pewne zastrzezenia,
    natury pochowania komunistycznego oficera Jaruzelskiego w miejscu
    zasluzonych Polakow. Jaruzelski mordowal Polakow - polska posiada dowody!!!
    Panie Komorowski - jak sie Pan wytlumaczy z tej hanby???

Może zainteresować Cię też: