• ~knot
    (2014-08-28 00:24)
    Co za wrzaskliwy rechot historii.
  • ~Drzazga 101
    (2014-07-27 10:31)
    >>>MAGNIFICENT POLAND z 2014-06-23 22:44
    O Matko, nic nowego, Brachu, żeś nie powiedział. Już w 1840 roku niejaki de Custine pisał: - "Jedź do Rosji. Ktokolwiek przyjrzy się temu krajowi, temu więzieniu bez wytchnienia, będzie zadowolony z życia w każdym, innym miejscu". Pzdr.
    Hej !-
  • ~magnificent Poland
    (2014-06-23 22:44)
    Drzazga 101 aby sie lepiej poczuc radze pojechac do Rosji gdzie 80% obywateli zyje jak zwierzeta; glodni, pijani, chorzy, na afganskiej heroinie, kiedy 111 osob - byli kaci i mordercy z KGB maja w swoich rekach prawie cale bogactwo rosji...Rosje poprostu trzeba rozbic...ale okazuje sie, ze sama od srodka gnije i sie rozpada...
  • ~Janek
    (2014-06-02 23:28)
    Apartamenty tego pana mnie nie interesuja a prezydentem go nie wybieralem.
  • ~nasze podatki
    (2014-05-31 18:24)
    Pracuje ? Raczej tuczy sie z tłustym kaszalotem za wydzierane nam -w podatkach- krwawice.
  • ~Debil
    (2014-05-31 15:41)
    To Komorowski tez pracuje? A ja, durny cap myślałem, że tylko reprezentuje.
  • ~Drzazga 101
    (2014-05-31 10:09)
    O Matko, jak się mieszka w takim przepychu, to trudno pamiętać o tych, które na pięć dni przed kolejnym zasiłkiem nie mają co do gara włożyć, kuerde. Tak na marginesie, to ciekaw jestem, co za kretyn położył na ścieżkach ogrodu ordynarną, betonową kostkę brukową, jakby Naszego Ukochanego Pana Prezydenta nie stać było na bazalt, lub granit, kuerwas ?!
    Hej !-
  • ~Goral.
    (2014-05-30 03:59)
    Na wysokiej turni coik mi sie cyrni.
    Cy to kupa gnoja ? - nie to chrabia komoruski herbu oszcynowicz.
  • ~szczykun niedojda
    (2014-05-30 01:45)
    POmroczny tuman !!! herbu szczykunowizc !!!
  • ~W TYM PALACU POWSTALY SLOWA POZEGNANIA
    (2014-05-29 16:20)
    KOMORUSKI W TYM PALACU PSZEMYSLAL
    JAK PORZEGNA SFOJEGO MOCODAFCE
    SLOFAMI PORZEGNANIA
    I BEDZIE REPRESENTOFAC NARUD
    KTURY W BULU I NADZIEJI
    WKRUTCE DOLACZY DO MOSKIEWSKIEGO JENERALA
    KTURY DAL IM POPALIC
    I Z WALESA I INNYMI UBECKIMI WTYAKAMI SOLIDARNOSC OBALIC
  • ~ciulzpo
    (2014-05-29 06:49)
    Mamy u steru ludzi niepoważnych, którzy nic sobie nie robią z własnej wiarygodności, honoru i powagi. A mimo to pełnią najważniejsze funkcje w państwie. Zaczyna zachodzić sytuacja, w której niepoważne władze zaczynają w niepoważnym świetle stawiać całe państwo. To jest problem
  • ~niezalezny
    (2014-05-29 06:31)
    Komoruski czy zyrandole wypucowales???
  • ~donek
    (2014-05-29 06:17)
    pracuje haha gra w bilarda w kieszeniach
  • ~wyborca
    (2014-05-29 05:09)
    Tusk już zrobił swoje,tubylcy go rozpoznali więc propaganda IIIrp. produkuje "nową pacynkę".
  • ~Pol
    (2014-05-29 03:26)
    Pracuje ???
  • ~PRACUJE?
    (2014-05-29 00:34)
    PRACUJE? A JA MYSLE ZE TYLKO ZRE I DEFEKUJE.
  • ~Gruby
    (2014-05-28 23:53)
    Komorowski i praca to oksymoron!
  • ~jachu
    (2014-05-28 23:53)
    BREDZISŁAW KOMPROMITOWSKI
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-28 23:33)
    PIS matolki falszuja posty...przyszedl sms z polit-biura PIS

    Wolna Polske i Alika kota racz dac nam Panie !!! LARUM bija...
    Kurde
    pis PRZEGRAL..
    DLACZEGO ???
    Bo w okręgowych komisjach wyborczych była mgła a w PKW nagle wyrosła brzoza!!!
    Skandal! Ponad 20 milionom emerytów
    wnuki pozabierały w niedzielę dowody osobiste !
    Zalosne ze az duoopa boli, no ale to PiSuar... Jarek i glupki.
    FJUUU BZDZIUUU
  • ~wladek prosty
    (2014-05-28 23:00)
    no i coz maja dac te zdjecia ? ile kosztuje utrzymanie tego luksusu, o stekach pokoi,
    urzadzonych jak oligarchie na ukrainie ? popatrzecie na prezydenta usa - siedzi w owalnym pokoju, malym stoi stare,odwieczne biurko i jest to najwazniejsze miejsce na swiecie, prezydent usa zyje za swoje, ma swoj dom, gra w golfa, uprawia sport - atu to, byc moze nadaje sie do koncertow symfoniczynch, ale jako reprezentacja panstwa biednigo, mija sie poprsotu z polka rzeczywistoscia.
    Bizantyjska rozpusta.