• ~józef bąk
    (2014-05-28 19:45)
    po co Bronkowi tyle książek? Przeciez on wiedzę czerpie z Wikipedii jak wiekszość PełOwskich lemingów!
  • ~smaug
    (2014-05-28 20:28)
    "Tam, gdzie pracuje Bronisław Komorowski. " - to łon pracuje ? Od razu zacząłem się bać.
  • ~Ala
    (2014-05-28 22:07)
    Kochany
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    Inteligencją nie grzeszysz,
    Głupotą zadziwiasz,
    POziom wyróżniający idiotyzmu!
    Szkodzisz Platformie...
    za to ci dziękuję...
  • ~W TYM PALACU POWSTALY SLOWA POZEGNANIA
    (2014-05-29 16:20)
    KOMORUSKI W TYM PALACU PSZEMYSLAL
    JAK PORZEGNA SFOJEGO MOCODAFCE
    SLOFAMI PORZEGNANIA
    I BEDZIE REPRESENTOFAC NARUD
    KTURY W BULU I NADZIEJI
    WKRUTCE DOLACZY DO MOSKIEWSKIEGO JENERALA
    KTURY DAL IM POPALIC
    I Z WALESA I INNYMI UBECKIMI WTYAKAMI SOLIDARNOSC OBALIC
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-28 21:00)
    W czasie wyborow...
    Gnom Jarus kazal zamknac Antka w wariatkowie, aby nabral sil przed opowiadaniem kolejnych bredni.
    Macierewicz siedzi w budzie na lancuchu z kolczatka.
    Tu przypomina mi sie scena Z filmu Mad Max 2, tan tez byly lancuchu i zelazna maska ... do czasu
  • ~zaskoczona
    (2014-05-28 22:00)
    Pracuje!?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-28 22:22)
    re Ala - ja wolę chłopców więc nie zawracaj mojej główki ,mam tłustą pupę i luźną Całuski dla wszystkich milutkich chłopców .
  • ~wladek prosty
    (2014-05-28 23:00)
    no i coz maja dac te zdjecia ? ile kosztuje utrzymanie tego luksusu, o stekach pokoi,
    urzadzonych jak oligarchie na ukrainie ? popatrzecie na prezydenta usa - siedzi w owalnym pokoju, malym stoi stare,odwieczne biurko i jest to najwazniejsze miejsce na swiecie, prezydent usa zyje za swoje, ma swoj dom, gra w golfa, uprawia sport - atu to, byc moze nadaje sie do koncertow symfoniczynch, ale jako reprezentacja panstwa biednigo, mija sie poprsotu z polka rzeczywistoscia.
    Bizantyjska rozpusta.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-28 23:33)
    PIS matolki falszuja posty...przyszedl sms z polit-biura PIS

    Wolna Polske i Alika kota racz dac nam Panie !!! LARUM bija...
    Kurde
    pis PRZEGRAL..
    DLACZEGO ???
    Bo w okręgowych komisjach wyborczych była mgła a w PKW nagle wyrosła brzoza!!!
    Skandal! Ponad 20 milionom emerytów
    wnuki pozabierały w niedzielę dowody osobiste !
    Zalosne ze az duoopa boli, no ale to PiSuar... Jarek i glupki.
    FJUUU BZDZIUUU
  • ~wyborca
    (2014-05-29 05:09)
    Tusk już zrobił swoje,tubylcy go rozpoznali więc propaganda IIIrp. produkuje "nową pacynkę".