• ~Dama Pik
    (2014-05-12 20:16)
    re Robert d'Artois2014-05-12 18:14

    z oszczędności, to jeszcze Pałac Namiestnikowski chrabiostwo zajmuje.
    10 lat świetlnych, albo i z 200.
    ---
    ogrzewać i utrzymywać w porządku i tak trzeba i tak.
    A co ty proponujesz ?
    A może powinni z tego zrobić hotel lub przeznaczyć na Dom Dziecka ?
    Ile tam jest metrów (podobno hole zajmują 100metrów ) to i tak ich wszystkich nie zasiedzą.
    Co zrobić ,że ELITA miała kiedyś taki gest ? Nie zadowolili się jakimś M5 i teraz mamy to w spadku
  • ~trolejbus
    (2015-05-26 13:34)
    IV RP nadchodzi, biada nam. A dudek będzie śpiewał jak zagrają dr Frankenstein kaczor i ojciec dyktator
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-12 20:37)
    To tylko za IV RP ta się działo.
    Niewygodne papiery znikały, znikały taśmy z nagraniami
    rozmów telefonicznych, gwóźdź Ziobry zniknął w tajemniczych okolicznościach i nikt go nie szukał !!!
    Tyle odnaleziono lojalek, a tylko jedna, JEDYNA Kaczyńskiego była sfałszowana ...
    Raczej "sfałszowana" ..

    A za co Rajmund Kaczynski wille dostal od Stalina ???
  • ~jaśnie urodzony
    (2015-03-23 08:48)
    Ten pan jest tak obszerny ,że musi zajmować dwa pałace a Polacy muszą za to zapłacić.
  • ~annaala
    (2014-05-12 16:47)
    Rwzydencje na Ukrainie o niebo "ładniejsze"
  • ~obserwatorka
    (2014-05-12 16:48)
    Robiąc obecnie zdjęcie Belwederu od stront stawu w Łazienkach w kadr zdjęcia wskakuje reklama banku umieszczona na nowo wybudowanym centrum handlowym przy Pl. Unii. Źle wygląda na jednym zdjęciu Pałac z reklamą.
  • ~gość
    (2014-05-12 18:09)
    Komorowski ma za duży respekt dla Jaruzelskiego za publiczne pieniądze Począwszy od 13 XII 2010 każdego następnego 13 XII pod domem Jaruzelskiego stoi kilkadziesiat wozów policyinych właściwie nie wiadomo po co
  • ~Polska, to nie Rosja i Ukraina
    (2014-05-12 16:44)
    Styl klasyczny -skromnie i gustownie. W pomieszczeniu oryginalne meble z epoki .
  • ~gość
    (2014-05-12 17:53)
    Zamieszkał tam bo bliżej do ruskiej ambasady
  • ~benek
    (2014-05-12 23:44)
    brakuje sztuki wspolczesnej przydalby sie posag pana bronka z plastiku zrobiony przez artyste althamera i pare krasnali w ogrodku
  • ~Taaka prawda
    (2014-05-12 20:21)
    "W rezydencji przy Belwederskiej prezydent z rodziną ma do dyspozycji: dwie sypialnie, trzy pokoje, gabinet, jadalnię i kilka łazienek. "

    i tyle hałasu o te 450 metrów

    właściwie to powinni TOTO zburzyć by Komorowski nie mieszkał
  • ~Don Portabello
    (2014-05-12 17:23)
    Szkoda ze tam nie mieszka Lech Kaczynski ze swoja zona, byłoby dostojniej. Z drugiej strony resortowe dzieci wyżywalyby sie na nich, jak na wszystkim co zwiazane jest z polskim patriotyzmem. Punkt widzenia zalezy od punku siedzenia
  • ~tomeczek
    (2014-05-16 16:01)
    Zdjęcie 1 jest stare - w tej chwili w tle Belwederu (właściwie "nad nim") znajduje się nowoczesny obrzydliwy budynek wybudowany w centrum, przez co skutecznie zniszczono jedną z najpiękniejszych panoram Warszawy;

    Przecież "belweder" oznaczał (z włoskiego) "piękny widok"!
  • ~007
    (2014-05-13 00:30)
    Dlaczego nie ma tam krat?
    To jaka jest prawda o przyczynach śmierci mego Prezydenta?
  • ~hrabia szczykun
    (2014-05-19 04:01)
    ruskikomo spieprzaj do alganowa i sPOlki !!!
  • ~salcefix
    (2014-05-14 21:47)
    Rysio wybiera się po złote runo do Brukseli i chce mieć święty spokój.
  • ~rok2014
    (2014-05-31 20:11)
    chce sie samozwancem zrobic ,i parodjuje pilsudskiego ,papierza naszego tez
  • ~E.1946
    (2014-08-09 18:50)
    To sa dobra narodowe od lat tam mieszkaja glowy Panstwa polskiego .Ale kaplica jest najwazniejsza .Ciekaw jestem czy Prezydent tam sie modli?
  • ~czadu
    (2014-05-13 13:41)
    no i do ruskiej ambassady bliżej
  • ~Dama Pik
    (2014-05-12 20:26)
    re ~szczery do bulu2014-05-12 20:14

    a co proponujesz b y zrobić z tym zabytkiem i pamiątką Narodową?
    Styl i tak dalej to kwestia gustu .Dzisiejsze budowle ci się bardziej podobają?

Może zainteresować Cię też: