• ~Polska, to nie Rosja i Ukraina
    (2014-05-12 16:44)
    Styl klasyczny -skromnie i gustownie. W pomieszczeniu oryginalne meble z epoki .
  • ~annaala
    (2014-05-12 16:47)
    Rwzydencje na Ukrainie o niebo "ładniejsze"
  • ~obserwatorka
    (2014-05-12 16:48)
    Robiąc obecnie zdjęcie Belwederu od stront stawu w Łazienkach w kadr zdjęcia wskakuje reklama banku umieszczona na nowo wybudowanym centrum handlowym przy Pl. Unii. Źle wygląda na jednym zdjęciu Pałac z reklamą.
  • ~Don Portabello
    (2014-05-12 17:23)
    Szkoda ze tam nie mieszka Lech Kaczynski ze swoja zona, byłoby dostojniej. Z drugiej strony resortowe dzieci wyżywalyby sie na nich, jak na wszystkim co zwiazane jest z polskim patriotyzmem. Punkt widzenia zalezy od punku siedzenia
  • ~mnpol
    (2014-05-12 17:35)
    czy ten czlowiek jest gody ---To jest POlskiej panstwowsci symbol ---A ta osoba zamienia ORLA W KORONIE NA BEZ CZEKOLADOWEGO I ROZOWE FLAGI KOTYLIONY ---I Te umizgi do komunistow i jak Kocha Polske i Polakow to ---pytanie ---co jak zdobyl prezydenture --ten smolensk wyjasnic ---napewno nie symbol panstwowosci osoba
  • ~gość
    (2014-05-12 17:53)
    Zamieszkał tam bo bliżej do ruskiej ambasady
  • ~Robert d'Artois
    (2014-05-12 18:06)
    staw dla kaszalota, coby się POpluskał?
  • ~gość
    (2014-05-12 18:09)
    Komorowski ma za duży respekt dla Jaruzelskiego za publiczne pieniądze Począwszy od 13 XII 2010 każdego następnego 13 XII pod domem Jaruzelskiego stoi kilkadziesiat wozów policyinych właściwie nie wiadomo po co
  • ~bene
    (2014-05-12 18:13)
    a gdzie zyrandole???

    PATOLOGIA! Ten KNUR POwinien siadac na drzwi od ruskiej stodoly - te mu bardziej pasuja do 'twarzy=geby'
  • ~Robert d'Artois
    (2014-05-12 18:14)
    z oszczędności, to jeszcze Pałac Namiestnikowski chrabiostwo zajmuje.
    10 lat świetlnych, albo i z 200.
  • ~SYLVEK
    (2014-05-12 18:55)
    Ciekawe co robi kierownik tej ekipy paruosobowej ???
  • ~szczery do bulu
    (2014-05-12 20:14)
    co do stylu, mozna sie spierac -rzacz gustu, dlla mnie jakis poruski, atmosferakremal czy cus takiego. Po co prezydentowi taka posiadlosc ? kogo tam przyjmuje ? bylm tam chociaz Obama ?
    Pondato uwaza, ze ten bizantyjski sposob zycia w odniesieniu do naszej sytuacji gospodarczej jest oblega dla 3 milionow bezrobotych szukajacych chleba na ulicach europy.
  • ~Dama Pik
    (2014-05-12 20:16)
    re Robert d'Artois2014-05-12 18:14

    z oszczędności, to jeszcze Pałac Namiestnikowski chrabiostwo zajmuje.
    10 lat świetlnych, albo i z 200.
    ---
    ogrzewać i utrzymywać w porządku i tak trzeba i tak.
    A co ty proponujesz ?
    A może powinni z tego zrobić hotel lub przeznaczyć na Dom Dziecka ?
    Ile tam jest metrów (podobno hole zajmują 100metrów ) to i tak ich wszystkich nie zasiedzą.
    Co zrobić ,że ELITA miała kiedyś taki gest ? Nie zadowolili się jakimś M5 i teraz mamy to w spadku
  • ~Taaka prawda
    (2014-05-12 20:21)
    "W rezydencji przy Belwederskiej prezydent z rodziną ma do dyspozycji: dwie sypialnie, trzy pokoje, gabinet, jadalnię i kilka łazienek. "

    i tyle hałasu o te 450 metrów

    właściwie to powinni TOTO zburzyć by Komorowski nie mieszkał
  • ~Dama Pik
    (2014-05-12 20:26)
    re ~szczery do bulu2014-05-12 20:14

    a co proponujesz b y zrobić z tym zabytkiem i pamiątką Narodową?
    Styl i tak dalej to kwestia gustu .Dzisiejsze budowle ci się bardziej podobają?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-12 20:37)
    To tylko za IV RP ta się działo.
    Niewygodne papiery znikały, znikały taśmy z nagraniami
    rozmów telefonicznych, gwóźdź Ziobry zniknął w tajemniczych okolicznościach i nikt go nie szukał !!!
    Tyle odnaleziono lojalek, a tylko jedna, JEDYNA Kaczyńskiego była sfałszowana ...
    Raczej "sfałszowana" ..

    A za co Rajmund Kaczynski wille dostal od Stalina ???
  • ~adelaide
    (2014-05-12 21:54)
    . . ZAMAWIANE PRZEZ KOALICJĘ POWSI - PSL SONDAŻE SĄ TYLE SAMO WARTE CO ICH SPOTY !

    WSZYSTKO TO KŁAMSTWA, DEZINFORMACJA I KONFABULACJA !

    A OTO KOLEJNY DURNY POMYSŁ DONALDUSIA I SZEFA POLSKIEJ DYPLOMACJI !!!

    BYWSZY MUDŻAHEDIN JUŻ CAŁKIEM ZIDIOCIAŁ !

    Z PRYWATNYCH, PARTYKULARNYCH INTERESÓW, DLA PROMOWANIA SIEBIE I SWOJEGO WIZERUNKU CHCE ZNISZCZYĆ ZNANY NA CAŁYM ŚWIECIE PROGRAM TELEWIZYJNY TV POLONIA,


    ABY ZA ZABRANE ŚRODKI, STWORZYĆ JAKIŚ, WYMYŚLONY I CENZUROWANY PRZEZ SIEBIE, NOWY PROGRAM...!!!


    TO REKORD ŚWIATA W GŁUPOCIE I NISZCZENIU TEGO CO DOBRE I DOBRZE DZIAŁA!!

    TO WYJĄTKOWA BESZCZELNOŚĆ I DEBILIZM !!!


    Mimo debilnego uśmiechu Cysorza Rządząca koalicja POWSI - PSL ciężko wystraszona; PSL-owcy a nawet Schetyna krytykują działania hegemona Donaldusia, i ustawienie list wyborczych i spoty ... to już degrengolada albo i początek politycznej gangreny ... niektórym zaszczyty, dobrobyt, żyrandole ... szkodzą ...

    Nawet Schetyna krytykuje ustawienie list wyborczych przez Donalda Tuska, uciekinierów i wyrzutków jako jedynki, spoty ... to już degrengolada albo i początek politycznej gangreny ...

    Niektórym zaszczyty, dobrobyt, żyrandole ... szkodzą ...

    Ponoć prezydent Bronisław Komorowski zaprosił do Polski Putina ...!!!

    Myślałam, że Hrabia z ruskiej budy berbeluchy sie opił ..

    LUBO, ŚWIATŁO ŻYRANDOLI, ROZUM ZAĆMIŁO ...

    Ale gdy takie zaproszenie potwierdził Schetyna, widać, że sie ochlali wszyscy łącznie z Donaldusiem Cysorzem i jego przydoopasami !!!

    A może maryche palą ?!!!

    JEŻELI TO BY SIĘ TERAZ STAŁO, JEŻELIBY TEN BARBARZYŃCA, TEN BANDYTA I TERRORYSTA, TEN ZBRODNIARZ MAJĄCY NA SUMIENIU MORDOWANIE SETEK TYSIĘCY CZECZENÓW, PUTIN ZOSTAŁ TERAZ ZAPROSZONY DO POLSKI,

    TO BYŁABY TO HAŃBA I OBRAZA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW !!!

    NA POHYBEL TAKIM HRABIOM I TAKIM MATOŁOM,

    CO WSTYDU NIE MAJĄ I BARBARZYŃCĘ, ZBÓJA, BANDYTĘ, TERRORYSTĘ
    I MORDERCĘ CZECZENÓW ZAPRASZAJĄ !



    Dobrze, że się dron odnalazł chociaż obciach był na cały świat!

    A DURNY RYŻY MATOŁ, ŚMIEJE SIĘ Z POWAŻNEJ SPRAWY;


    A GDYBY DRON BYŁ UZBROJONY (NIKT TERAZ PRAWDY NIE POWIE) I GDYBY ZA JEGO POMOCĄ PUTINOWSZCZYKI KOMU ŁEB ODSTRZELILI ...?!!!

    TUSKOWE PAJACYKI BAWIĄ SIĘ JAK ZABAWKAMI ZA SETKI TYSIĘCY !
    A NIC NIE MAJA POD KONTROLĄ. PRZECIE GDYBY WSZYSTKO BYŁO POD KONTROLĄ TO WIEDZIELI BY GDZIE DRON JEST, I NIE MIELI BY ZNIM KŁOPOTÓW !!!

    TAKIE KŁOPOTY ZWYKLE BYWAJĄ JAK SIĘ KUPUJE BYLE CO, BEZ KOMPLETNEJ DOKUMENTACJI
    I OPROGRAMOWANIA, I OD BYLE KOGO ...!!!

    ALE W MON ZAWSZE BYŁA KORUPCJA A ZA RZĄDÓW DONALDA TUSKA TO JUŻ JEST TRAGEDIA! PEWNIE KTOŚ WZIĄŁ KASĘ I KUPIŁ SZMELC !!!


    Pisałam już nieraz, że za ciężką kasę, kupiono 48 myśliwców a nie zakupiono do nich najnowocześniejszego uzbrojenia ...!!!

    A przecie, to już na etapie, negocjacji kontraktu, zakupu myśliwców, należało uzgodnić zasady ich dozbrajania, zakupu przez Polskę, najnowocześniejszego uzbrojenia a nawet jego produkcji w Polsce,
    a gdyby Amerykanie nie chcieli się na to zgodzić, należało zakupić myśliwce u kogo innego, choćby szwedzkie czy francuskie.

    Planowany zakup helikopterów i dronów, też należało dobrze przemyśleć, obwarować w kontraktach, zapisami iż Polska będzie miała dostęp, do ich produkcji, oprogramowania, technologii, najnowocześniejszego uzbrojenia oraz, że elementy wyposażenia i uzbrojenia będą produkowane także w Polsce aby nie doszło do takiego niewyobrażalnego, absurdu i karygodnego, przestępczego, skandalu,

    jak przy wyposażaniu polskich, rządowych, samolotów Tu-154M Lux i samolotów CASA, w amerykańskie, nowoczesne, komputerowe, systemy awioniki; gdy zakupiono systemy ale bez niezbędnych map cyfrowych, lotnisk i ich okolic etc. co uczyniło te systemy bezużytecznymi a przecież, te systemy gdy są
    w pełni wyposażone, umożliwiają lądowanie samolotów w każdych warunkach, nawet na źle wyposażonych lotniskach.

    Gdyby te systemy były sprawne, to jeżeli nie było zamachu, najprawdopodobniej nie byłoby katastrofy, samolotu CASA w Mirosławcu i katastrofy, rządowego Tu-154MLux (101), w Smoleńsku ...!!!

    W dzisiejszych czasach, to kupujący, stawia warunki a jeżeli tego nie robi to znaczy, że jest głupi albo, że go niepoważnie kontrahent traktuje lub skorumpowany urzędnik dokonujący zakupu, wziąwszy w łapę, kasę od sprzedającego, kantuje ! Ot, co !

    Ale prawda jest też taka, że chociaż jesteśmy ponoć najważniejszym, najbardziej lojalnym sojusznikiem USA, chociaż nasi chłopcy giną za ichnie, żywotne interesy, Amerykanie, nadal nas lekceważą; nadal Polska nie jest dopuszczona do najnowocześniejszej amerykańskiej technologii wojskowej i zbrojeniowej jak np. Izrael czy wiele innych państw mniejszych, o mniejszym znaczeniu od Polski, ale nie ma w tym nic dziwnego, że Amerykanie boją się postsowieckiej i putinowsmkiej agentury w Piolsce ...!!!

    A to już jest wynik złej pracy rządu, premiera i marnej polskiej dyplomacji za rządów Donalda Tuska.
  • ~volo
    (2014-05-12 22:15)
    Ma lepiej jak w Budzie Ruskiej,POlacy go wybrali i sami zgotowali sobie taki los?
  • ~pet lura
    (2014-05-12 23:37)
    noie głosowac na banderowców palikot jednego banderowce usunał to kwah łah a gdzie resztaq
  • ~benek