• ~Adio
    (2016-03-31 21:53)
    9 000 $? W Polsce za tyle to może by ziemię kupił. Nie wspominając o materiałach, nawet na tak ubogi dom. To tak jakby napisał, ze wybudował się na Ukrainie na 9 000 zł i przeczytałby to Niemiec...
  • ~wsciekły polak
    (2015-04-24 16:31)
    ale tu w Polsce NIE MOŻNA ZBUDOWAĆ WŁASNEGO DOMU ani miec nic własnego, jak to powiedział słynny Donald TŁUSK!!! **** NO NÓZ SIE OTWIERA W kieszeni.a tu komroski ma 48% poparcia,, chyba Kosmitów!
  • ~samarama
    (2015-04-20 12:52)
    przyjda bandyci i bedzie po ptokach długo nie pozyje
  • ~pinokio
    (2015-03-27 17:16)
    pierwsze co poleci to te wielki parasol.
  • ~lisa
    (2015-03-04 01:34)
    W tropikach to można mieszkać w namiocie, ja już nie mogę, bom stara jak świat, ale gdybym wiedziała ile upokorzeń mnie czeka zwiałabym stąd dawno temu! Nienawidzę tego durnego poligonu!!!
  • ~arsdehgwhwr
    (2015-01-15 20:48)
    tyle że to w tajlandii czy innej indonezji, nie w stanach. tam uzyskanie zgody sprowadza się do wypicia kumysu z sołtysem a plan zagospodarowania to wyciągnięta ręka z palcem wskazującym
  • ~egon
    (2015-01-15 19:24)
    Brawo! Ten artykuł widziałem w necie póltora miesiąca temu. Idziecie z duchem czasu...
  • ~Piotrek
    (2015-01-11 13:20)
    U nas raczej by się nie sprawdziło, zima byłaby nie za ciekawe w takim domu. Zresztą wolę klasyczne kształty, dostałam po dziadkach domek pod miastem, załatwiłem już w getinie kredyt i zaczynam remontować, na razie wymieniem instalacje a z wiosną ocieplam i kładę nowy dach z blachy.
  • ~pawlik
    (2014-07-09 11:21)
    Nieruchomości magazynowe są rekordowo tanie, takich cen nie było od bardzo dawna, cały czas problemem jest jednak kapitał. Na rynku nie może dochodzić do kolejnych przejęć bo zwyczajnie brakuje na nie środków!
  • ~hej ho!
    (2014-04-20 02:26)
    No tak ale tam zimy nie ma
  • ~czytacz
    (2014-04-19 18:06)
    Do Birmy to bym pojechał tam była tzw. junta to było bezpiecznie i spokojnie; niestety mieszja tam Amerykanie z demokracją, więc bedzie niespokojnie i nibezpiecznie.
  • ~Polon
    (2014-04-17 08:27)
    Jak na moje calkiem spoko tylko mu ten daszek najblizszy monsun zdmuchnie.
  • ~hania
    (2014-04-17 00:13)
    zwłaszcza na nasze warunki klimatyczne jest idealny ;) a na poważnie, teraz bez kredytu nie da się wybudować domu, coś o tym wiem.my braliśmy swój hipoteczny w skoku chmielewskiego, więc wyszło nawet nie tak drogo. najlepsza oferta kredytowa z tych, które przeglądaliśmy.
  • ~Greg
    (2014-04-15 08:20)
    Bo jesteśmy białymy murzynami ... tylko mało kto zdaje sobie z tego sprawę, wolność to pozory, zdecydować możesz co najwyżej jaką pastę do zębów kupisz...
  • ~szok
    (2014-04-15 07:42)
    czy mieszka sam czy z rodziną z dziećmi? daleko do szkoły, do firmy gdzie pracuje?
  • ~szonek
    (2014-04-15 07:41)
    jaka wartość działki ? tyle trzeba dodać do inwestycji.
  • ~qa
    (2014-04-14 22:53)
    bardzo ciekawy i fajny.
  • ~AZ
    (2014-04-14 22:06)
    pol roku to warunki zabudowy, wczesniej 3 msce na papierki i jeszcze 3 msca na pozwolenie czyli min rok = ok 10 tys zl. zawsze mozna poszalec i wiate sklecic lub domek holenderski za kilkanascie tys
  • ~YQ
    (2014-04-14 19:38)
    w "cywilizowanym" kraju takim jak Polska:
    -papiery potrzebne do budowy kosztuja wiecej niz ten dom
    -nie mozesz zbudowac domu takiego jak chcesz - tylko tak jak biurwy Ci pozwola
    -dzialka pod budowe jest poza zasiegiem wiekszosci chetnych
    -podatek VAT ktory zaplacisz kupujac materialy budowlane jest kilkukrotnie wiekszy niz koszt pokazanego domu
    Czy Polska to napewno jest kraj dla ludzi???
  • ~sowa
    (2014-04-14 18:58)
    W Polsce czekałby pól roku na samo pozwolenie, taki mamy kraj pod rządami Tuska, jest gorzej i dłużej niż za komuny z budową domów.

Może zainteresować Cię też: