• ~mili
    (2013-06-13 01:09)
    Wygląda to raczej na magazyn przypadkowo zebranych mebli. Nic ładnego. Brak wytworności, elegancji, bogactwa i polotu. Nie ma ani zasłon, firanek, dywanów, bogato zdobionych tkanin, poduszek, obrazów. szkła, porcelany, księgozbioru i innych elementów świadczących o bogactwie i wytworności. To takie mieszkanie dla analfabety co nie umie czytać Architekt wnętrz zasłużył na pałę i zaprojektował dziwoląga. Nikt przy zdrowych zmysłach nie czułby się tam dobrze.
  • ~ll
    (2013-06-12 15:28)
    Architekt wnetrz do wymiany.
  • ~niewidomy
    (2013-06-15 20:59)
    po pierwszw kto chce mieszkac na takim zadupiu po drugie kogo stac placic tyle za te budy chba tylko rzadowi zlodzieje po trzecie ten architekt co zaprojektowal te budy to nieuk nie ma wcale wyobrazni ooooooo
  • ~gtr452
    (2014-02-17 08:36)
    To jest brzydkie, niefunkcjonalne i zimne.
  • ~klara
    (2013-06-13 06:40)
    A na ścianie już grzyb i porosty ;))
  • ~Gosc
    (2013-06-13 06:53)
    Przerażająco zimne pomieszczenia, mieszkać w takich"luksusach", to jak całe życie przebywać w klatkach najpiękniejszego hotelu.Nie ma w tym apartamencie ciepła , które jest domem.
  • ~ddh
    (2013-06-13 07:51)
    Wystrój i meble jak z IKEI, to po co przepłacać ? Zimne i odstraszające pomieszczenie. Zgadzam się, że wygląda jak magazyn. Dekorator wnętrz się nie spisał. Proszę sobie poszukać w sieci, jak wyglądają apartamenty w Singapurze.
  • ~Emma
    (2013-06-13 08:09)
    Strasznie brzydki wystrój wnętrz.
  • ~Mirek
    (2013-06-13 08:10)
    To tak jakby zrobić wnętrze luksusowe samochodu, a la wagon PKP.
  • ~słowianin
    (2013-06-15 13:00)
    Mieszkania dla złodzieji, kanciarzy, szubrawców,pachołków berlina i Tel-awiwu.
    Ilu jest w Polsce bezdomnych? Ilu ludziom poodbierano mieszkania, powyrzucano na bruk! Jakie miliony ludzi mieszka w blokowiskach lat 60-ych, w M-3 o powierzchni 32m w 5, 6 osób? Ale ja wierzę,że narodzi się nowy FELIKS DZIERŻYŃSKI i zrobi z nimi porządek!
    "...nadejdzie jednak dzień zapłaty
    sędziami wówczas będziem my!..."