• ~autor
  (2013-06-26 00:05)
  i ****
 • ~sokular
  (2013-06-26 09:08)
  Wreszcie architekci (nudziarze!!!) zaczynają myśleć.Radzę im wybrać się do krajów azjatyckich i PATRZEĆ I WIDZIEĆ jak świat może być ciekawy.
 • ~paweł34
  (2013-06-26 08:32)
  orędzie z serii Ostrzeżenie ---KLIMATYCZNY chaos doświadczy teraz wiele KRAJÓW. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY---Orędzie nr 176 z serii Ostrzeżenie---Otrzymano czwartek, 25 sierpień 2011, godz.20.00---Moja Najmilsza, ZAAPELUJ do wszystkich Moich wojowników modlitwy, aby MODLILI się za innych, w tym NIEWIERZĄCYCH oraz tych uwikłanych w przemoc i nienawiść. Wędrują, starając desperacko się znaleźć MIŁOŚĆ i pokój w swym życiu, i uważają to za niemożliwe. Musicie modlić się za nich mocno, ponieważ bez waszych MODLITW zanurzą się w ognie PIEKIELNE. Nie wolno do tego dopuścić. Jeśli tylko będą mogli być zachęceni do uczynienia kroku w Moim kierunku i będą gotowi, aby wysłuchać Mojego Słowa, dane im będą ŁASKI tak, że będę mógł wziąć ich w Moje ramiona.Moja Córko, świat musi teraz poświęcić Mi swoją uwagę. Wkrótce będziecie świadkami serii TRZĘSIEŃ ziemi i POWODZI. Poprzez KLIMATYCZNE katastrofy chaos doświadczy wiele KRAJÓW. Są to KARY zrzucone na ludzkość przez Mojego OJCA. Moja Córko, grzech będzie UKARANY i te kraje, które są winne propagowania ABORCJI, nie unikną ręki Mojego Ojca, gdy ona opadnie. Modlitwa zapobiegła wielu takim aktom KARY, jednak ludzie kontynuują GRZESZENIE i obrażają Mojego Ojca podłymi i oburzającymi działaniami człowieka przeciwko człowiekowi, w tym przeciwko NIEWINNYM DZIECIOM w łonach matek. Wzywam was teraz do modlitwy za Moje dzieci w krajach, które NIE unikną kary. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY. Nie będzie już dłużej bezczynnie patrzył, jak człowiek niszczy ludzkość. Ziemia zapadłaby się, jeśli człowiek nie zostałby powstrzymany. On, Mój Umiłowany Ojciec, aż do OSTRZEŻENIA powstrzyma wiele z tej KARY. Później, pomimo nawróceń ludzi, które nastąpią, człowiek ciągle będzie kontynuował powracanie do GRZECHU. Wymierzone KARY są po to, aby pokazać człowiekowi jak SUROWY może być Mój Ojciec. On KOCHA wszystkie Swoje dzieci, ale On STWORZYŁ ten świat i człowiekowi po prostu nie zostanie dozwolone, aby go ZNISZCZYŁ. Moje dzieci, módlcie się teraz za wszystkich waszych braci i siostry. Jezus Chrystus
 • ~Tofik
  (2013-06-26 14:39)
  W polskim klimacie to badziewie rozpadło by się po trzech latach. Już nie raz próbowano różne technologie przeflancować na teren Polski, ale kończyło się to katastrofą. Polska jest krajem, gdzie w ciągu roku potrafi być nawet osiem okresów przemarzania i to co jest dobre w Australii, w Polsce jest zwykłym knotem.
 • ~ilona
  (2013-07-06 19:01)
  nie mój klimat ;) lubię nowości ale bez awangardy a to już przesada, zresztą o gustach się nie dyskutuje :) nasz dom jest dość prosty ale trochę nam zajęło znalezienie odpowiedniego kredytu hipotecznego. dobrze, że w getinie mają dużą przyznawalność to ruszyło do przodu.
 • ~ania
  (2013-10-13 18:12)
  F
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.