• ~Reb
    (2013-04-21 20:35)
    Buhahaha. POlska w brownie na POkaz!
  • ~morgana
    (2013-04-22 04:32)
    Acha - i ten kto odbierał prace po zakończeniu remontu też!
  • ~TAKA PRAWDA
    (2013-04-21 23:40)
    Czekam kiedy zaczną się rozpadać " autostrady " zbudowane na potłuczonych kiblach i glinie.
  • ~Platforma-Oszustów
    (2013-04-21 23:48)
    Co to Dworzec PO Landia się sypie Tusk ze Stefanem zbierają szczaw
    na kolejowym nasypie bo rolnictwo też się sypie i nie będzie co jeść
  • ~Alek
    (2013-04-22 00:17)
    A tak jeszcze to redakcja Dziennika tez nagle udaje wariata, ze nie wie, ze dworzec wybudowany w latach wiadomych nadaje sie tylko do tego, zeby przez niego przejechal ciezki spychacz albo lepiej dwa. O tym, ze dworzec nie nadaje sie w ogole do remontu pisaly gazety jeszcze przed Euro. Poniewaz nie bylo pieniedzy ani czasu to nie bylo innego wyjscia ale teraz po prostu trzeba zaczac myslec o nowym dworcu, ot wszystko.
  • ~burdel PO i PSL
    (2013-04-22 00:21)
    bubel Polska,
    bubel premier,
    bubel prezydent,
    bubel bufetowa,
    bubel PO.PSL
  • ~Avalon
    (2013-04-22 01:11)
    ... Stadion w Poznaniu się wali ... Dworzec w Warszawie również ... O pseudo drogach z kilku procentową ilością asfaltu w asfalcie nawet nie wspomnę ... Tak wygląda POlska Tuska .. Bronka i PO ... Jedno wielkie zielone bagno ;-)
  • ~aussie1inc
    (2013-04-22 03:31)
    Jak po kazdym polskim remoncie, obiekt natychmiast nadaje sie do remontu. Taka polska specjalnosc.
  • ~morgana
    (2013-04-22 04:31)
    Mama nadzieję, że za partactwo zapłaci wykonawca remontu. I to zdrowo zapłaci!
  • ~obserwer_1
    (2013-04-22 06:38)
    polska w nieustającej budowie. budować należy tak żeby zaraz po budowie móc remontować. te pełowce to jednak potrafią
  • ~Kielczanin
    (2013-04-21 22:25)
    Re:Alek.
    Nie nic nie ma związku z PO. Ani spóżnienia z budową autostrad, ani oszustwa na kontraktach autostrad, ani złe wykonanie autostrad, ani zamknięte lotnisko w Modlinie, ani Dworzec Centralny. Nic, w ogóle nic złego nie ma związku z PO. Tak po prostu wyszło, że od kiedy są u władzy jest kryzys, bezrobocie rośnie, samoloty spadają, ludzie popełniają samobójstwa bez powodu.
  • ~.>>>>> ZIbi <<<<<<<<<<
    (2013-04-21 22:34)
    MAFIA - tuska KASY NA DWORCU ZAROBIŁA , TO TERAZ panowie DALEJ REMONT POprowadzimy .
  • ~omi
    (2013-04-21 21:01)
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i nic Nawet a nie ejst tu potrzebne bo syf jest syfem. PO na komint
  • ~Kancelaria Premiera
    (2013-04-22 13:53)
    ŻEBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ .
    ZA PIENIĄDZE PODATNIKA
  • ~ggrrew
    (2013-04-23 07:26)
    ja bym rozebrał ten dach i przerobił coś w stylu nowy dworzec w Poznaniu
  • ~marawis
    (2013-04-23 09:28)
    Jaki prezydent warszawki takie efekty.
  • ~kajot551
    (2013-04-24 19:43)
    FACCHOWCY RUDEGO HERSZTA WIEDZA JAK BRAC PRZETARGI I PREMIE.
  • ~ABDUL
    (2013-04-25 08:06)
    OT CO, PRZEPYCHANKI CHAMSKIE. TYLE MOZNA WYCZYTAC!!! TFU!
  • ~styropianista 1980 ,32 mm
    (2013-04-28 15:36)
    Oblozyc STEROPIANEM 24,- cm i od razu bedzie cieplej.
  • ~Platforma-Oszustów
    (2013-04-21 22:38)
    Była PO lska w budowie hasło co się zowie Teraz do remontu PO rządach
    w Tuskowie Jajca jak balony Nawet walą się stadiony

Może zainteresować Cię też: