• 2
  Mając na uwadze fakt, że remont łazienki przeprowadzamy nawet co kilkanaście lat, urządzenie tego pomieszczenia może okazać się sporym wyzwaniem. Dlatego już na etapie planowania warto zastanowić się, czym kierować się podczas wyboru płytek, ceramiki czy armatury. Eksperci podpowiadają, aby trendy pozostawić w szafie, a łazienkę urządzić zgodnie z własnym gustem, stylem życia oraz indywidualnymi potrzebami.
 • 2
  Najpiękniejszy moment podczas świąt to ten, gdy wszyscy spotykają się przy wspólnym stole. Aby świąteczny obiad był tak samo stylowy, jak pyszny, warto poznać trzy wyjątkowe aranżacje stołu.
 • Biuro
  1
  Dobrze zaprojektowane biuro powinno być uszyte na miarę danej organizacji. Mówiąc zatem o biurowych trendach w aranżacji nie mamy na myśli konkretnych zabiegów estetycznych, ale idee, które świadome firmy, mogą zaadaptować na własne potrzeby - zgodnie ze swoją tożsamością. W słowniku osób związanych z branżą nieruchomości komercyjnych na dobre zagościły pojęcia wyznaczające kierunki w projektowaniu. Nie zawsze są one jednak prawidłowo interpretowane.
 • Dorota Szelągowska
  1
  Dorota Szelągowska w końcu urządziła swoje mieszkanie, a efekt końcowy pokazała Agnieszce Jastrzębskiej. Jak sprawdza się granatowa kuchnia i ile szukała złotego okapu? Jakie kolory są motywem przewodnim we wnętrzach?
 • Mieszkanie
  3
  Coraz częściej podczas aranżacji swoich pomieszczeń wybieramy meble w ciemnym kolorze. Wybór czerni w roli głównej pada podczas urządzania przedpokoju, kuchni, jadalni, pokoju dziennego, a nawet sypialni. Na popularności zyskują także dodatki w tym odcieniu – połączone jednak z innymi barwami.
 • Mieszkanie
  2
  Jakim modom podlegają ekskluzywne apartamenty? Ich wystrój jest ponadczasowy, czy może podąża za nowościami prosto z mediolańskich targów wnętrzarskich?
 • dom
  W kolejnym odcinku „Odpicowanego mieszkania” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Olę, Rafała i ich dwie córki. Rodzina mieszka w willi z 1913 roku. Jak urządzili jej wnętrza?
 • Ewa Chodakowska
  Ewa Chodakowska chce więcej czasu spędzać w Grecji. W związku z tym razem z mężem kupili tam apartament z cudownym widokiem. Trenerka dopiero się urządza, ale ma już swoje ulubione miejsce w mieszkaniu. Na jaki wystrój się zdecydowała? - To jest zarys tego, co finalnie będziemy oglądać - powiedziała, pokazując nowe gniazdko.
 • Dom
  Od narodzin stylu modernistycznego minęło już 100 lat, ale projektanci i inwestorzy nadal cenią ten nurt za funkcjonalność i prostotę. Dlatego modernistyczne cechy wciąż pojawiają się w nowopowstających budynkach.
 • Kuchnia
  Jeśli oglądacie amerykańskie programy o urządzaniu wnętrz, amerykańskie seriale lub instagramowe profile prowadzone przez wielbicieli dobrych wnętrz wprost z USA, na pewno zauważyliście, że tamtejsze kuchnie nieco różnią się od europejskich. Choć wydaje się, że w dobie życia w globalnej wiosce mieszkania i domy na całym świecie unifikują się i stają coraz bardziej podobne bez względu na szerokość geograficzną, nie do końca tak jest.
 • Osiedle
  Zmieniają się trendy, rosną świadomość i aspiracje społeczeństwa, a w ślad za nimi wzrasta wrażliwość na estetykę i sztukę. Dostrzega to także rynek deweloperski, który coraz częściej angażuje artystów do współtworzenia projektów mieszkaniowych.
 • Kobieta podlewa rośliny
  Jesień nadal pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i korzystanie z balkonów i tarasów. Maja Popielarska doradziła, jak zaaranżować kącik i podpowiedziała, jakie rośliny najlepiej prezentują się o tej porze roku.
 • Małgorzata Kożuchowska

  Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że od lat zmaga się z chorobą: Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona

 • Agata Kornhauser-Duda

  Agata Duda w hitowej sukience sezonu wyszła poza swoją strefę modowego komfortu... FOTO

 • Małgorzata Rozenek

  Rozenek w ogniu krytyki za reklamowanie słodyczy: Malo Pani hajsu, żeby tak się ośmieszać?

Zobacz więcej