• Kuchnia
  2
  To, jak żyjemy, bardzo się zmienia. Coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Nie gromadzimy nadmiaru rzeczy. To z kolei sprawia, że nasze mieszkania wyglądają inaczej niż kilkanaście lat temu. Dotyczy to zwłaszcza kuchni. Dziś zamiast dużego, oddzielnego pomieszczenia z niemałą liczbą szafek i schowków, znajdziemy raczej kuchnię otwartą na salon czy nawet niewielki aneks kuchenny. Jak w związku z tym urządzić tę przestrzeń, by była w pełni funkcjonalna?
 • design
  2
  3
  Niedawno odbyły się warszawskie targi wnętrzarskie. Można było na nich zobaczyć jakie trendy obowiązują w tym sezonie. Okazuje się, że odchodzimy już od minimalistycznych wystrojów - kluczem jest przytulność. Jak modnie urządzić mieszkanie?
 • Najdroższy dom wystawiony na sprzedaż w historii Krakowa
  18
  10
  1500 mkw., 12 pokoi, do tego 1,5-hektarowa działka. Taki "domek" można kupić w Krakowie. Cena 20 mln zł czyni go najdroższą tego typu nieruchomością w historii w Krakowie. "To jedyna taka oferta na rynku" - komentuje Miłosz Kucy z agencji nieruchomości Private House Brokers.
 • Mieszkanie
  1
  1
  Mimo, że jesień skutecznie zniechęca do wychodzenia na zewnątrz, w Twoim domu wcale nie musi panować ponura i przygnębiająca atmosfera. Idealnym sposobem na poprawę samopoczucia są zmiany w aranżacji wnętrza. Sprawdź, co zrobić, aby twoje cztery kąty były przytulne, przyjazne i barwne, a przede wszystkim skutecznie odstraszały jesienną chandrę.
 • architekt
  2
  1
  Wybór mieszkania to ogromne wyzwanie. Choć po szczegółowym zapoznaniu się z ofertą decydujemy się na to, które najbardziej nam odpowiada, zazwyczaj chcielibyśmy mieszkać w miejscu niemal szytym na miarę. O tym, kiedy zgłaszać potrzebę zmian w projekcie, jaki jest zakres możliwych do przeprowadzenia prac i czy wiąże się to z dodatkowymi kosztami, opowiada Tomasz Bednarek, manager ds. sprzedaży i marketingu wrocławskiego dewelopera WPBM Mój Dom SA.
 • Sypialnia
  1
  1
  Uwielbiasz styl industrialny, ale nie wyobrażasz go sobie w sypialni? Jeśli styl loftowy jest dla Ciebie zbyt radykalny, urządź sypialnię w jego przytulniejszej wersji – soft. Drewno, miękkie tkaniny, odrobina koloru i właściwie dobrane łóżko sprawią, że pokój zaaranżowany w stylu soft-loft będzie o wiele przytulniejszy. Sprawdź, jak to zrobić.
 • Projekt Lady: Tatiana Mindewicz-Puacz
  3
  Mateusz Hładki odwiedził mentorkę z programu "Projekt Lady", Tatianę Mindewicz-Puacz w jej przestronnym domu. Jak wyglądają wnętrza?
 • Dom w stylu boho
  Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Magdalenę i Rafała Klimczaków. Skąd pomysł na boho ranczo? "Tak zaczął na ten dom mówić mój mąż, kiedy tu jeszcze był stary dom" - powiedziała właścicielka mieszkania. "Postanowiliśmy wszystko zburzyć i wybudować wszystko od nowa" - dodał właściciel mieszkania. Jak urządzili wnętrza?
 • Meble
  5
  51
  "Kiedy żyjemy w mieście otacza nas szary beton, który – jak powiedział pewien architekt – działa podobnie jak klimat więziennej celi. W polskich domach jest niewiele lepiej: w trendach wnętrzarskich królują biel, drewno i beton" - zauważa w rozmowie z dziennik.pl Luiza Poreda, artystka i malarka z Art PoPo. Dlatego od 2014 roku (stare) meble pokrywa mocnymi kolorami i abstrakcyjnymi wzorami.
 • Mieszkanie
  1
  3
  Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanie Darii Andrews. Dlaczego zdecydowała się na namalowanie kolorowych ptaków na ścianie?
 • kawalerka
  1
  Własne upodobania odłóżmy na bok. W przypadku kawalerki pod wynajem liczy się uniwersalność aranżacji i praktyczność mebli, których nie powinno być zbyt dużo. Pamiętajmy, że w kuchni każdy centymetr jest na wagę złota. Elementem dekoracyjnym może być natomiast oświetlenie.
 • Pokój dziecka
  Aranżacja pokoju dziecięcego to często duże wyzwanie, z którym wiąże się umiejętne połączenie marzeń malucha i pragmatycznych oczekiwań dorosłych. Black Red White radzi jak urządzić pokój dziecka, aby pogodzić pragnienia wszystkich domowników i stworzyć przestrzeń, w której dziecko poczuje się dobrze, a Ty będziesz miał pewność, że ma też odpowiednie warunki do nauki, rozwoju i odpoczynku.