Niesamowita budowla w centrum Warszawy

| Aktualizacja:

W centrum Warszawy stanie prawdziwa piramida. Nie będzie to jednak miejsce spoczynku faraona, a nowy supermarket. Kontrowersyjny budynek, który budzi sprzeciw okolicznych mieszkańców ma zastąpić to, co zostało po słynnym kinie Relax.

wróć do artykułu
  • ~PiSuardesa
    (2010-09-21 11:32)
    Tam mają przenieść zwłoki Lecha Kaczyńskiego, jak już go wykopią z Wawelu
  • ~Kacha
    (2010-09-21 12:03)
    Co za kicz!! To jest straszne!!! Okropna szmira :-/
  • ~ateista
    (2010-09-21 12:08)
    To już wolę krzyż niż to straszydło.
  • ~wsi
    (2010-09-21 12:10)
    Na dodatek zrobią imieniem poległych w smoleńsku. Przecież to POsrańców wymysł.
  • ~as
    (2010-09-21 12:15)
    Aby sie podobal Warszawce powiniem miec ksztalt gigantyczneho krzyza
  • ~sołtyska futurolożka
    (2010-09-21 12:33)
    Pisiuardesa się POpisiała. PO pierwsze: bezczeszczenie zwłok jest specjalnością troglodyckiej bolszewii, a do tej samej opcji wesz "pis da" się przyznaje; PO drugie: jeżeli toto już stanie, radzę umieścić na szczycie pjezident (byłą bądź rządzącą wiecznie) Bufetowo Wajciową i z babą wystrzelić w kosmos. Nawet nie będzie trzeba sztucznych ogni.
  • ~brawo...
    (2010-09-21 13:02)
    Tam będzie mauzoleum Tuska, który zostanie na zawsze żywy.
  • ~Dyzio
    (2010-09-21 13:06)
    zupelnie nie pasuje do tego miejsca po pierwsze ,a po drugie...kazdy temat jest dobry aby zejsc na sprawy PIS-PO---ludzie !!! rozum daliscie na przechowalnie ???
  • ~tu by lec
    (2010-09-21 13:10)
    a właśnie że fajnie, Londyn jest przełamany różnymi projektami, ten jest niezły, ciekawe jak będzie nocą wyglądać. Państwa komentarze są wyrazem frustracji i nie na temat.

    Oby poziom realizowanej architektury był coraz to lepszy.

    Jestem za.
  • ~luko
    (2010-09-21 13:18)
    Mi też sie budynek podoba...jest na pewno ciekawszy od tego kartonowego ***** mieszkalengo które jest teraz odnawiane z myslą że będą te wieżowce niby ładniejsze...
  • ~x_x
    (2010-09-21 13:30)
    efekciarstwo nie mylić z nowoczesnością
  • ~observator
    (2010-09-21 13:42)
    A czy będzie zwieńczony krzyżem? Jeśli nie to brzydal
  • ~Pafnucy
    (2010-09-21 13:43)
    ten budynek jest naprawdę koszmarny. każdy kto bredzi (tu by lec) o urojonych frustracjach krytyków tego projektu nie ma za grosz poczucia estetyki.
  • ~eli
    (2010-09-21 13:51)
    Pasuje, jak pięść do nosa, nietrafiony projekt na to miejsce
  • ~Ronia
    (2010-09-21 14:25)
    ale sie ciesze, ze to w Malej Moskiw wybuduja
  • ~eden
    (2010-09-21 14:27)
    Skoro Luwr, pałac i muzeum, w centrum Paryża ma swoją piramidę, to po co chować to nasze cudo, niech postawią ten market pod PKiN, tam gdzie były Kupieckie Domy Towarowe
  • ~m-53
    (2010-09-21 14:53)
    Widać Krakusy nie lubią warszawki.

    do tubylca co to chce lec.

    W nocy toto cóś nie będzie "wyglądało" z co najmniej dwóch powodów
    - nocą tam nikt nie łazi bo i po co.
    - toto wciśnięte w kąt i brak jakiejkolwiek perspektywy do podziwiania.
    P.S.
    -czy to aby nie żart primaaprilisowy? - tylko daty się pomyliły.
    -czy ściana wschodnie nie jest dostatecznie paskudna?
  • ~agasso
    (2010-09-21 15:54)
    Doskonale pasuje. Szczególnie w tym miejscu zlewa sie z krainą nicości...
  • ~natan
    (2010-09-21 16:05)
    "Francuzi" przejęli w Polsce wszystko.RZąd ,sejm,senat,prezydent,phemier,marszałkowie sejmu,senatu,służby specjalne,nawet część episkopatu,cała PełO,SLD,część PiS-u,media w 95% ,przemysł i banki,markiety oraz najlepsze placówki są w "ich" łapach.Dla Polaków zostały długi do spłacenia,które zresztą "oni"zaciągneli.Wydudkali" goi" bez mydła.Szalom.

Może zainteresować Cię też: