• ~jurand
    (2012-11-24 09:57)
    Niby nius śmieszny, ale w polskim kontekście wydźwięk dla nas mało optymistyczny. Oto w komunistycznych Chinach gostek z prawem własności odważnie demonstruje swoją dumę i godność,czyli cechy, które w tuskolandzie zamierają i są nie do pomyślenia. Spodleliśmy jako naród niestety.
  • ~Mark Twain
    (2012-11-23 13:58)
    U nas podczas budowy zostawiono slup energetyczny na drodze i zamiast budynku (jak w Chinach) stoi tylko slup (jak w Polsce).
  • ~wizjoner
    (2012-11-23 16:37)
    Otworzy sobie tam McDrive - sukces "murowany" :)
  • ~wow
    (2012-11-23 16:14)
    a u nas: autostrady kończące się w polu, mosty na które nie ma wjazdu i zjazdu ...
  • ~Goscioo
    (2012-11-23 16:09)
    tak się w "komunistycznych" Chinach szanuje własność prywatną. W tuskowej Polsce własność prywatną szlachta urzędnicza ma dupie.
  • ~Piotr
    (2012-11-23 16:08)
    A gdzie to piąte piętro???Ja widzę parter i cztery piętra. I się dziwisz,że grupy antyterrorystyczne maja takie wpadki podczas akcji.
  • ~Kol
    (2012-11-23 15:54)
    Chiny to jest potega! Zamiast wsrazac "pseudodemokracje" trzeba bylo wybrac tamtejszy model spoleczno-gopsodarczy. Polska nie moze funkcjonowac dobrze bez twardej reki
  • ~Władysław Lenart
    (2012-11-23 15:47)
    Jak dobrze, że to w Chinach a nie w naszej najjaśniejszej!
  • ~www
    (2012-11-23 15:38)
    BRAWO I NIKT SIE NIE CACKA Z TERRORYSTAMI!
  • ~Nic nie wiesz o chińskim feudalizmie
    (2012-11-23 14:32)
    ~ab2012-11-23 14:07
    Do "chinizacja" nas nie ominie. co ty bredzisz. SLD zaraz by go przymusowo wysiedliła dla... jego dobra oczywiście!!!


    Obawiam się, że prędzej czy później zmuszą go do przesiedlenia, Puszczą tiry i domostwo rozpadnie się pod wpływem wstrząsów i hałasu . Odszkodowania mu nie wypłacą , ale zaproponują mu jakieś grosze za wykup ziemi. W Polsce to się wykupu pod inwestycje dokonuje za odszkodowaniem , a kwoty są znaczne. Widocznie temu człowiekowi zaproponowano psie pieniądze , to się nie zgodził . Już teraz jego nieruchomość utraciła wartość rynkową, a straci pewnie wszystko . Nic nie wiesz o chińskim feudalizmie w kapitalistycznym wydaniu, dlatego lepiej zbadaj sprawę.