• ~kibic
    (2012-06-30 01:46)
    No i co z tego ??? zazdrościć , krytykować wybrzydzać ? a g... mnie to obchodzi nie mój cyrk , nie moje małpy !!
  • ~Rządowa Dojarka Automatyczna
    (2012-06-29 21:53)
    Kiedys w tak zwanej "Polsce powiatowej" straszylu budowane na wzor balkanskich nuworyszow "wylle" z inkrustowanym lusterkami tynkiem!
    Nosily kultowe przezwisko "OBRAZCOW DOM"!
    Dzisiaj ich jakby mniej, ale smuda nie da zaginac tradycji chamskiego kiczu!
    To domiszcze przypomina mi tajski bambusowo-teakowy burdel pod palmami...

    Z okien powinna wylewac sie upojnie teskna melodia:

    "Na brzegu morza
    Przy brzegu morza,
    Nad brzegiem morza
    Przy brzegu..."

    Dalej bylo cos o pieknej Cygance...
  • ~Zosia
    (2012-06-30 22:40)
    Myslalam, ze Franek jest inteligentnym czlowiekiem. Zobyczylam ten " palac"
    i zwatpilam! Wscioch ( to po slasku, Franek zrozumie).
    To nie po slasku, to nie po goralsku - to po prostu OBCIACH
  • ~Rządowa Dojarka Automatyczna
    (2012-06-30 18:02)
    Kiedys w tak zwanej "Polsce powiatowej" straszylu budowane na wzor balkanskich nuworyszow "wylle" z inkrustowanym lusterkami tynkiem!
    Nosily kultowe przezwisko "OBRAZCOW DOM"!
    Dzisiaj ich jakby mniej, ale smuda nie da zaginac tradycji chamskiego kiczu!
    To domiszcze przypomina mi tajski bambusowo-teakowy burdel pod palmami...

    Z okien powinna wylewac sie upojnie teskna melodia:

    "Na brzegu morza
    Przy brzegu morza,
    Nad brzegiem morza
    Przy brzegu..."

    Dalej bylo cos o pieknej Cygance...
  • ~Sławek
    (2012-06-30 01:41)
    O Boże, jakie bezguście ! Ależ to jest poziom...
  • ~Kaszub
    (2012-06-30 00:37)
    Witam Wszystkich!
    Po pierwsze po kiego grzyba wchodzicie(redaktorzy, itd) z buciorami w jego prywatne życie, jak go stac zarobil to może wydac na co chce.
    Po drugie o gustach sie nie rozmawia, jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki i powinno sie to uszanowac,
    Po trzecie moi drodzy rodacy zacznijmy wkoncu szanowac sie na wzajem a nie tylko zazdrosc, zazdrosc i jeszcze raz zazdrosc, jak sasiad ma juz lepjej to go najlepjej widlami, po co każdy ma to na co go stac i uszanujmy to.
    Pozdrawiam wszystkich
  • ~Vilim
    (2012-06-30 00:19)
    franek buduje u nos w pl
    i za to mu chwała
    płacili mu i niy przepił,przegrał,ZAINWESTOWOŁ
    ZAZDrosniki
    a ze je dobry TRYNER TO MU CHWAŁA
    ZROBIŁ BARDZO DUZO ZA TE 2,5 ROKU
    FRANEK SE DO RADY
  • ~Ja
    (2012-06-30 00:05)
    Bardzo ładny, podoba mi się.

    Zastanawiam się jedynie nad kontekstem podanej informacji podpartej grafiką.

    Proszę o więcej.
  • ~?
    (2012-06-29 23:22)
    Może agroturystykę będzie prowadził?
  • ~Dziekuje
    (2012-06-29 23:15)
    Czemu wy Rodacy, tak chamsko odnosicie sie do wszystkiego. Nie obrazac, miej swoja opinie, ale nikogo nie obrazaj. Rozejrzyj sie po swoim mieszkaniu i zobacz jaki ty masz wsanialy syl, jeden z drugim. Nauczcie sie szacunku i uzywajcie slow przepraszam i dziekuje, ktorych w ogole nie znacie. WStYD i Hanba, dobrze ze to chamstwa moga tylko czytac Polacy. Daleko Wam do Europy, oj daleko. Pelne sklepy to nie wszystko.