• ~Nick
    (2015-11-23 13:50)
    Super! Podobny magazyn starych mebli i innych rupieci widzialem w Muzeum Narodowym i w Zamku Krolewskim. Kaze tam podjechac chlopakom i zaladowac ten ramsz na ciezarowke. Zutylizuje to potem u siebie. I zrobie to za darmo! Spoleczny jestem!
  • ~Bart
    (2015-11-23 13:57)
    Sprawa jest jasna, rozkradli wcześniej, a dla zatarcia śladów sfingowali likwidację tuż po przegranych wyborach prezydenckich.
  • ~korneliusz
    (2015-11-23 13:54)
    Komorowski chciał działeczkę opylić kolesiowi ale nie zdązył, tak przynajmniej mówił w tv. Dziennikarz był dla niego bardzo miły...
  • ~kamil
    (2015-11-23 13:55)
    Smutne ale prawdziwe,ciekawe co jeszcze utylizowano i gdzie?Nikt sie nie spodziewal ze sprawa sie rypnie podwojnie,bo i Prezydent inny a potem i rzad,tego nikt z POlakow nie przewidzial.
  • ~Innych z PO tez rozliczyc
    (2015-11-23 14:35)
    Kiedy zlicytuja Radka, co musi az za ocean uciekac. Radek se wioske dla siebie kazal pier***ac. A chlopak sie na blokowisku bydgoskim wychowal i na trzepaku sie gimnastykowal. A spadkobiercow Kulczyka (Sepastianka i Doniczke) rozlicza czy nie? Jak im CIECH odbiora to z torbami pojda.
  • ~ed
    (2015-11-23 15:02)
    Myśleli że nie znajdą jakiejś willi w Klarysewie a tu masz, zrobiła się afera. Trzeba oklicznych mieszkańców zapytać w którą stronę wywozili.
  • ~antyPO
    (2015-11-23 17:16)
    kazdy kto pozwolił na dewastację takiego obiektu powinien odpowiadać karnie za niszczenie mienia .jak można w ogóle z willi zrobić magazyn pan komorowski jak już przerżnął wybory postanowił odreagować i zostawić po sobie spaloną ziemię zeby następca miał problemy
  • ~mła
    (2015-11-23 13:41)
    Beznadziejne wyrzucanie pieniędzy podatnika w błoto... Sprzedać to w ch...ę...
  • ~POmylony
    (2015-11-23 16:51)
    No skoro bywał tam Kaczyński, to wszystko jasne! Wiadomo kto wynosił bidety, sztućce i taborety. Odczepcie się od Bronka!
  • ~Naparstek
    (2015-11-23 16:06)
    Może dzięki premier Szydło - przysłowiowe szydło wychodzi z worka...