• ~Palec boży
    (2015-03-19 07:32)
    No przecież,kacapy przyzwyczaily się że im wolno wszystko a Polakom nic. Doili ta Polske przez wszystkie zabory a potem przez caly komunizm. Przyzwyczalili się ze wszystkie rachunki oplacaja Polacy. Te bolszewickie golodupcy zawsze zerowali na innych. Wszystkie kraje które im podarowano mogą powiedzieć to samo. Ruscy to dziady żerujace się na innych narodach. Jak można nie placic czynszu za budynki które się wynajmuje. To chamskie bezczelne sku...!
  • ~aqq
    (2015-03-17 20:51)
    a co to znaczy uzbrojony ochroniarz mówiący po rosyjsku?
    a gdzie policja, ABW ?
  • ~jsd
    (2015-03-17 21:06)
    Polacy ( nie mylić z zielonowysPOwymi baranami rasy POresortowej) pamiętają, że to właśnie sepleniasty Donek sPOd komina bratał się z psychopatycznym KRYMinalistą... ba, nawet "żółwiki" z nim przybijał...
  • ~xxx
    (2015-03-17 23:39)
    Rząd Olszewskiego pierwszy domagał się od Rusków opłat i uregulowania statusu POnad stu kamienic w Warszawie, ale TW Bolek uważał, że Olszewski to oszołom i Ruski już POnd ćwierć wieku mieszkają tam za friko, także za tranzyt gazu Ruski dają nam figę z makiem, czyli płacimy im najwyższą cenę za gaz!!
  • ~voiceinthedesert
    (2015-03-17 19:15)
    Ja bym kazał Putinowi zabrać Pałac "Kultury." To była "kultura stalinowska, na którą w Warszawie miejsca ju z nie ma. Plac pod tym pałacem jest warty wiele milionów i powinien należeć do Polski!
  • ~ciekawy
    (2015-03-17 20:37)
    To dlaczego nasz rząd nie odda ich do sądu?, czyżby nie mieli racji i wiedzieli o tym?
  • ~tomm
    (2015-03-18 21:49)
    saperzy powinni juz dawno zrownac z ziemią te budynki...
  • ~adere
    (2015-03-20 19:07)
    Przede wszystkim to strona w sporze jest prywatny wlasciciel tego budynu w Petersburgu ,ktory chce otrzymać zaplate za swój lokal - no Sorry taki mamy kapitalizm ;)
    Ponieważ nawet slynny TVN nie rozpoczal w tej sprawie Wielkiego Ujadania to widac , ze sprawa niestety tak prosto nie wyglada ;)))
  • ~zorro
    (2015-03-17 19:11)
    No i wyszło szydło z wora! Tylko dlaczego teraz???
  • ~wolf2016
    (2015-03-17 21:20)
    Komornika nasłać...