• ~Kasia
    2014-12-11 07:45
    najoszczędniej będzie się nie myć , chodzić w domu w płaszczu i ogrzewać wyłącznie przy -10 stopniach aby nie zamarznąć, oszczędności będą niesamowiite! Pewnie wtedy i tak prąd musiałby zdrożeć ze względu na jego mniejsze zużycie!! K
  • ~kajot551
    2014-12-11 09:39
    W ZIME WYLĄCZAMY CHLODZENIE I WYSTAWIAMY JEDZENIE PRZED OKNA /UWAGA NA SASIADOW/ZASLANIAMY PRZED URZEDEM SKARBOWYM
  • ~reanimator
    2014-12-11 11:10
    Chłodziarka na +7??? Chłodziarka powinna być na +2!
    Przy takiej temperaturze jedzenie szybko się psuje.
    +7 to może być w spiżarni albo piwnicy..
  • ~v2
    2014-12-11 10:57
    a stałe opłaty
  • ~sybaryta
    2014-12-20 22:35
    kąpać się przed wigilią i przed Wielkanocą,oświetląć mieszkanie ogarkiem/ogarki gromadzić na balkonie,a zbierać podczas urlopu pod gruszą/,a najlepiej wyprowadzić się do jaskini,podniesie się przyrost naturalny w narodzie.Wesołych Świąt jeszcze nie z jaskini.
  • ~galla
    2014-12-26 23:17
    u nas w końcu się uda oszczędzić na ogrzewaniu bo mamy nowy piec pereko. w zeszłym roku było strasznie nerwowo bo piec się psuł co chwilę,i różnie było z ogrzewaniem i sporo nas kosztowały naprawy. ten rok spokojny :)
  • ~mmm
    2015-01-06 05:32
    Dostawcy energii elektrycznej sprzedają swoje usługi, nie tylko prąd. To łatwo sprawdzić, czytając rachunek za energię. Te wszystkie pozycje, które nie zależą bezpośrednio od zużycia prądu, to są koszty stałe, które będziemy płacić nawet wtedy, kiedy prądu nie pobieramy.
  • ~henri
    2015-01-20 15:19
    Warto zastanowić się nad zmianą dostawcy prądu i wcześniej porównać dostępne oferty na wyszukiwarkach typu lepsza oferta i inne.
  • ~sławek
    2015-01-31 15:18
    zawsze uważałem że za dużo płaciłem za telefon i internet, no i to prawda bo dzisiaj na telefonie oszczędzam 20zł miesięcznie a na internecie 50zł miesięcznie. Recepta? Nie pędzę już za nowymi telefonami i biorę sam abonament. z internetem było troche trudniej bo dopiero jak pojawiła sie gigakablówka w bloku to mogłem zmienić operatora
  • ~robson
    2015-03-01 19:36
    a jak u mnie sie nie pojawiła gigakablówka to jaką masz radę?