• ~Kolega
    (2014-12-18 12:20)
    Żadna budowla nie zastąpi zachowania ludzi , prawdy i rzetelnej pracy ! Trzeba się pozbyć zmiotków PO.
  • ~AS
    (2014-12-18 06:52)
    Dobrze, ze w Łodzi nie buduje się dworca. Wtedy trzeba by o nim wspomnieć. A wtedy by się może okazało, że jest naj...
  • ~Leszek Bubel
    (2014-12-18 15:25)
    Ale ten w oświęcimiu to bedzie towarowy co nie?
  • ~autostopowicz spod kamery dworcowej
    (2015-01-05 07:22)
    Dworce kolejowe na terenie Polski beda jak dzisiaj lotniska by niewolnicy unijnych korporacji urodzonych w Polsce szybko się przemieszczali i wszytsko było pod kontrolą czytaj na kamerach !!! jak np. ulice w Londynie, w Nowym Jorku, itd.
    bajki dla dorosłych albo lepiej trurki dla mózgów już przepranych teraz wybielacz bo mózgi wyprane ...
  • ~.miarodajnie to nie
    (2015-01-04 02:46)
    nigdy nie dobijecie do poziomu i komfortu kolei cesarza Franciszka,nie ma mowy
    bo rozum krótki i nie doścignie pedrolino leciwej ciuchci miedzy Krakowem i Lwowem
    bez 1 sek spóźnienia,za 600 lat,to morze jak Polacy wymrą i jakież bambus będzie tutaj jak we Szwecji czy Szwabii,marzenia piękne ale ile kosztują to wiedza banki
    po wpłatach na konto ,ha,ha optymiści,sprzedaliście polskie niewierne dzieci,
    upada majątek,spodek po lachach,wy tego nie widzicie,ślepi i głosi po
    szwabskich szkołach i praniu mózgów,własnej historii za ząb nie znacie,
    zdrajcy
  • ~benek
    (2014-12-27 04:17)
    najpopularniejsze polskie dworce to obecnie dworce lotnicze
  • ~Drzazga 101
    (2014-12-23 17:03)
    "Dworce przyszłości. Polskie stacje mają być teraz nowoczesne i komfortowe."
    O Matko, osobiście żałuję, że zrobiono to tak PÓŹNO, kiedy dorobiłem się luksusowego ałta i szoferaka i - tak na oko - ze dwajścia lat temu przestałem jeździć Pekapem, kuervas ! Ale, mówiąc tak między nami kobietami w damskiej, dworcowej toalecie, LEPIEJ późno, niż wcale.
    Hej !-
  • ~trefne mieso
    (2014-12-19 09:02)
    Co nam po dworcach jak pociągi rodem z PRL lub nawet wolniejsze?
  • ~autor
    (2014-12-18 16:56)
    Ciekawe że na wizualizacjach prezentowane są marki firm które niekoniecznie funkcjonują tam obecnie. Przekaz podprogowy czy co?
  • ~.Ślązak
    (2014-12-18 16:30)
    Koniec z obdrapanymi wiatami, nierówną nawierzchnią i starymi kasami biletowymi pamiętającymi czasy PRL-u.
    Niestety, tylko w planach.
    Za to odprawy na pół miliona to normalka.
    Bo tu jest Polska!