• ~az
    (2014-07-28 15:43)
    A z kapci czy butów paprochy na schody i ze schodów prosto do garnków.Świetny pomysł.
  • ~morgana
    (2014-07-29 05:45)
    Koncertowe paskudztwo!
  • ~agnieszka
    (2015-02-10 10:12)
    juz ladniejsze wykonanie posiada sklep meblowy ikea nie ma w tym apartamencie klimatu jest zrobione na latwizne koszt jego zalezy tylko ze jest w centrum warszawy ale wolalabym wille za te pieniadze albo kawalerke jest tyle fajnych kawalerek za rozsadne pieniadze a polecam meble ikea sa swietne i mozna tanio i ladniejszy zrobic apartament w malym mieszkanku
  • ~Artur
    (2014-12-30 09:34)
    Raczej nie moje klimaty i nie moja kieszeń, co jak co wolę cichszą okolicę, zresztą udało nam się fajne mieszkanie do remontu znaleźć i załatwiamy właśnie kredyt w getinie, może nie zajmie trzech pięter lecz na nasze potrzeby w sam raz.
  • ~toffi
    (2014-08-13 20:02)
    Ponuro i brzydko!!! Znam tę okolicę i wiem, że tam jest straszny hałas i złe powietrze. Cena wzięta z sufitu... Na lazurowym wybrzeżu jest piękniej i przyjemniej!!
  • ~mmm
    (2014-08-03 09:35)
    nie podoba mi się !
    i jeszcze TAAAKA kasa za taaaaki kicz ?
    a te rzekome "widoki" na miasto - żałosne !!!
    mam do wydania cztery razy mniejszą kasę i znajdę za nią cztery razy atrakcyjniejsze lokum - w pobliżu Krakowa - dom na wzgórzu z widokiem na naprawdę przepiękne miasto i zamek... ;)
  • ~niesamowite
    (2014-07-29 23:30)
    kuchnia pod schodami,ohyda
  • ~GoldmanSachs
    (2014-07-29 17:55)
    Cena co najmniej 2 krotnie za duza , piekny penthouse mozna juz dostac za 1.7 mln a za 2 mln. to z garazami ochrona, itd. Jak siee dostac do tego loftu , chyba obsikana stara winda , ktora dziala albo nie dziala. Takie realia z tylu MDM.
  • ~ewa
    (2014-07-29 09:41)
    beznadziejnie zrobione zdjęcia , widok z okien niezły, apartament... alaboga ale .. po prostu straszny jak tu mieszkać...
  • ~Śmiać się czy płakać.... Hamlet nie