• ~Genitaliusz
    (2014-07-01 15:29)
    Świnie mają nowe koryto.
  • ~profesor Dupka
    (2014-07-01 20:26)
    Bardzo potrzebna sprawa, zacząłbym jednak od głębokiej fosy.
  • ~mr.pen
    (2014-07-01 14:21)
    POstep musi kosztowac
  • ~gość
    (2014-07-01 14:32)
    W maskach będą obradować?
  • ~DAV
    (2014-07-01 15:02)
    Na to sa pieniądze, ale na chorych nie ma - co za podla , obludna banda rzadzi Polska !!!
  • ~baca
    (2014-07-01 15:17)
    Rekordowe przepływy energii z Niemiec do Polski (01 Jul 2014)
    Jak poinformował „Puls Biznesu”, z najnowszych danych BDEW (niemiecka izba energetyki i gospodarki wodnej) z niemieckiej sieci wypływają do sąsiadów rekordowe ilości energii.
    W ubiegłym roku było to netto 33 TWh energii. Najszybciej przepływy te rosną w kierunku Polski. W pierwszym kwartale tego roku nadwyżka energii elektrycznej wpływającej nad wypływającą z naszego kraju w kierunku Niemiec wyniosła ok. 2,5 TWh i wzrosła o 10 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

    Sytuacja ta jest efektem niekontrolowanych wypływów energii z sieci niemieckiej spowodowanych szybkim rozwojem elektrowni wiatrowych. Zmieni się to dopiero po instalacji przesuwników fazowych na połączeniach transgranicznych systemów Polski i Niemiec. Przypominamy, że umowa dot. instalacji tych urządzeń podpisana została przez PSE i 50Hertz Transmission w dniu 12 marca br.
    PB zwraca również uwagę na rosnący import tańszej energii z Niemiec do Polski. Na koniec maja nadwyżka eksportu nad importem energii z naszego kraju wynosiła około 900 GWh, w sytuacji gdy rok wcześniej nadwyżka, ale w drugą stronę wynosiła aż 2409 GWh. Według cytowanej przez „Puls Biznesu” Beaty Jarosz, rzecznika PSE, wszystko wskazuje na to, że tendencja ta utrzyma się także w czerwcu.
  • ~Michał
    (2014-07-01 16:57)
    No ładnie.Zamiast parlamentu - loża masońska :(
  • ~jozef
    (2014-07-01 17:47)
    te tajne narady POwinne odbywac sie w chlewie tam swin miejsce
  • ~kkk
    (2014-07-01 18:27)
    A ludzie nie mają za co żyć, za co kupić dzieciom książki do szkoły! Pod rządami Tuska Polska umiera!!!
  • ~gosc
    (2014-07-01 20:32)
    Mam wrazenie ze oni sa skundleni z masonerja na wysokich stolkach.Licza na to ze jeszcze beda rzadzic i w tych tajnych pomieszczeniach beda jeszcze lepsze "lody" krecic i Polakom czyscic portfele.
    Ja mowie dosc.