• ~Kielczanin
    2014-03-10 11:28
    Wydaje mi się, że monarchowie z Zatoki Perskiej są nikim w porównaniu do Putina.
    Naprawdę, przekonanie, że Putin powinien jeżdzić UAZ-em i mieszkać w drewnianej chałupinie o malowanych okiennicach tylko kompromituje dziennikarzy "Dziennika".
  • ~Zig
    2015-01-23 22:51
    Saddam Hussein mial 5 takich rezydencji , a skonczyl w dziurze jak szczur, bo taki jest koniec zlodziei.
  • ~von Rwakulicki
    2014-03-10 10:55
    niestety ten pałac to dekadencki kicz, szkoda bylo tej kasy
  • ~dziadek
    2014-03-14 19:04
    Ech, kto jeszcie pamięta dobra Radziwiłłów i Potockich ?
  • ~eSpirit
    2014-03-10 23:27
    Każdy naród chce mieć przywódcę za którym warto iść - no i oto się zjawił dla Rosjan...
  • ~Gniew Ludu Rosji
    2015-04-06 22:08
    A lud rosyjski dalej żyje w nędzy jak za komuny i za cara...
    Przyjdzie czas, że tych kagiebowskich dorobkiewiczów i satrapów powywiesza na suchej gałęzi.
  • ~leszko
    2015-10-07 19:33
    Gust żałosny, ale za to jaki z właściciela złodziej!!
  • ~janek86
    2014-03-13 04:37
    Mao Tse Tung mieszkal w duzym 2 pokojowym mieszkaniu. mogl miec czego by tylko dusza zachciala. mino, ze w tamtych czasach panstwo Srodka nie bylo bogate
  • ~JÓZEK syn ojca tadka inwestora
    2014-03-14 16:59
    Można pisac o tym i o owym ale pewne jest, że tow. Putin ma przygniatajace, co w państwie wielonarodowościowym jest ewenementem poparcie narodu a nie tak jak nasi , np. pisdzielcy 26%.
  • ~Lech
    2014-03-10 08:58
    Kolejny naciągany artykuł. Ten i kilka innych pałaców od dawien dawna należały do państwa sowieckiego a teraz rosyjskiego !