• ~Zig
    (2015-01-23 22:51)
    Saddam Hussein mial 5 takich rezydencji , a skonczyl w dziurze jak szczur, bo taki jest koniec zlodziei.
  • ~Kielczanin
    (2014-03-10 11:28)
    Wydaje mi się, że monarchowie z Zatoki Perskiej są nikim w porównaniu do Putina.
    Naprawdę, przekonanie, że Putin powinien jeżdzić UAZ-em i mieszkać w drewnianej chałupinie o malowanych okiennicach tylko kompromituje dziennikarzy "Dziennika".
  • ~Gniew Ludu Rosji
    (2015-04-06 22:08)
    A lud rosyjski dalej żyje w nędzy jak za komuny i za cara...
    Przyjdzie czas, że tych kagiebowskich dorobkiewiczów i satrapów powywiesza na suchej gałęzi.
  • ~leszko
    (2015-10-07 19:33)
    Gust żałosny, ale za to jaki z właściciela złodziej!!
  • ~von Rwakulicki
    (2014-03-10 10:55)
    niestety ten pałac to dekadencki kicz, szkoda bylo tej kasy
  • ~dziadek
    (2014-03-14 19:04)
    Ech, kto jeszcie pamięta dobra Radziwiłłów i Potockich ?
  • ~jan
    (2015-04-07 11:59)
    Pewnie Rosjanie są dumni z tego , że mają tak bogatego prezydenta. A to, że ich mocno oskubał jest dla nich mniej ważne.
  • ~eSpirit
    (2014-03-10 23:27)
    Każdy naród chce mieć przywódcę za którym warto iść - no i oto się zjawił dla Rosjan...
  • ~Lech
    (2014-03-10 08:58)
    Kolejny naciągany artykuł. Ten i kilka innych pałaców od dawien dawna należały do państwa sowieckiego a teraz rosyjskiego !
  • ~janek86
    (2014-03-13 04:37)
    Mao Tse Tung mieszkal w duzym 2 pokojowym mieszkaniu. mogl miec czego by tylko dusza zachciala. mino, ze w tamtych czasach panstwo Srodka nie bylo bogate
  • ~leming
    (2014-03-10 09:14)
    a biedne ,żyjące w bylejakości kacapy,niedomyte i niedożywione sa gotowe ginąć za tego czekistę.zi jego mafiosów.
    bidne riuski
  • ~kisiek
    (2016-03-21 18:23)
    jak będzie tam coś nie kradzionego to dajcie znać ..narka
  • ~stan.france
    (2014-03-11 11:23)
    Wszystkie imperialistyczne historie koncza sie rozwaleniem ich od srodka.Nie trzeba ataku z zewnatrz.Czyzby Putin nie znal histori Imperium Rzymskiego? Putin i jego poplecznicy pozagryzaja sie nawzajem.
  • ~redaktorzy patrzcie wlasnego podworka
    (2014-03-11 15:21)
    " Nasi oligarchowie" tyz grabia z narodu iiii nawet jak sami nie "maja" to ich potomni OWSZEM,OWSZEM. Przykladow podawac nie musze.
  • ~JÓZEK syn ojca tadka inwestora
    (2014-03-14 16:59)
    Można pisac o tym i o owym ale pewne jest, że tow. Putin ma przygniatajace, co w państwie wielonarodowościowym jest ewenementem poparcie narodu a nie tak jak nasi , np. pisdzielcy 26%.
  • ~putinek
    (2014-03-13 00:15)
    le pokoji i ile domow potrzeba czlowiekowi do zycia a pozniej biedny czy bogaty dostanie lopata w d..e i nie ma przepros nikt sie nie wykupi od smierci.
  • ~pinokio
    (2014-03-12 21:10)
    ma sie znajdowac ,czy znajduje ,typowy czarny pijar ,bleble.
  • ~jk
    (2016-03-26 12:54)
    A kto zrobil te zdjecia i w jakim celu, chcialabym zobaczyc jeszcze dobra Obamy i innych przywdcow!
  • ~Sokular
    (2016-03-29 10:38)
    To smutny obraz mentalności tych nuworyszy-obraz tego kto rządzi tymi populacjami ludzi. Co ma w głowie ktoś taki i jakie więc tak naprawdę są jego kompetencje ,wizja świata,relacja z podwładnymi,cel życiowy,"MISJA RZĄDZENIA"...........mam nadzieje,że ludzie zaczną lepiej wybierać...w erze internetu i powszechnej informacji........
  • ~ui
    (2016-03-27 13:16)
    Należy mu się, za pracę, którą wykonał i wykonuje... Poza wszystkim, jest to człowiek, który większość swoich dochodów czerpie ze swoich udziałów w wielkim przemyśle, których to udziałów nie ukradł, a kupił, tak samo, jak inni oligarchowie rosyjscy. Chodzi tu głównie o Rosnieft... Trzeba prześledzić dokładnie jego biografię, w tym również jako przedsiębiorcy. Nikomu swojego majątku nie ukradł, a większość swojego życia spędził w ogromnej biedzie.

Może zainteresować Cię też: